bugün

4 yil icinde 3 kez ameliyat oldugum ama her defasinda kendini tekrarladigi icin artik oluruna biraktigim durumdur. bence bi daha hic ugrasma.
Yakında geçirdiğim ve oldukça başarılı olan ameliyattir.

Mikemmel geçti hatta bakın;
görsel
hazır eti aldırmışken burnu şöyle bi toparlatırım ameliyatı .ben yaptırmayı düşünüyorum ama bakalım.
Çocukluğumdan beri doktora her gidişimde 18 yaşımda burnumdakini almam gerektiği söylenip duran ameliyat.
Şimdi 18i geçeli çok oldu. Bir ara Heveslenip ameliyatı izlemiştim.
Yani açıkçası bir et parçası için bu kadar zahmet çekeceğime gider burun estetiği olurum ki boşa gitmemiş olur.
Burun eti ya da orada bulunan kıkırdağın eğriliğinden ve büyüklüğünden dolayı nefes alma sorunları ile karşılaşan inanların başvurduğu yöntemdir. Genelde burunun büyüme evresini tamamlamasından sonra yapılır (15 yaşından sonra). Çok basit bir ameliyattır ve bazı durumlarda burun estetiğide gerektirebilir.
bu ameliyat türünün en çok başarısızlıkla sonuçlanan operasyonlardan biri olduğunu duymuştum. öyle ki bir arkadaşımın burnundaki bir problemden dolayı beş kez ameliyat olduğuna şahidim. öte yandan bundan yaklaşık beş yıl önce ben de hem burun eti hem de burnumdaki kemik probleminden dolayı ameliyat oldum ama sonucundan hiç memnun kalmadım. tekrar ameliyat olmayı gözüm yemiyor. kesinlikle doktorunuzu iyi araştırıp öyle karar verin. bütün hastalara, dertlilere; şifa, deva diliyorum.
Korkma senin de hosuna gidecek.
Entry silmek icin entry silmeyin be.
"tanım: alerji yada başka nedenlerle şişen ve nefes yollarını tıkayan etlerdir"

2 burun ameliyatı oldum çare etmedi. hala nefes alamıyorum. sanırım sorun burun etinde. radyo frekans/burun eti küçültme için doktor arıyorum günlerdir fakat pek bir şey bulamadım. bu işlemi istanbulda yaptıran varsa doktor tavsiyesi çok işime yarar.
ilerde horlamanın temel nedeni olacak ameliyattır.
Ameliyata gereksinim duyulan sorunlar nüksediyormuş diye duydum o nedenle mesafeli duruyorum.
Kardeşim oldu tekrar çıktı dişisi diyorlar. Hatta bademcikleri ile beraber aldılar tekrar çıkacaksa aldırmanın ne anlamı olabilir. Durumunuzdan fazla rahatsız olmuyorsanız gereksiz.
ameliyattan sonra eti almayı unutmayınız. malum ülkemizde altından daha değerli. karaborsada satıyolar o etleri bilmeyenler için uyarayım.
ağrısız sıkıntısız ameliyattır. lazer ile yapılır, 3 günlük silikon bir tampon takılır. Acı hissedilmez, silikon tampon da çıkarırken vs hiç rahatsız etmez. Tek sıkıntı sigara kullanıyorsanız 1-2 sene, kullanmıyorsanız 3-4 sene içerisinde etler tekrar büyür fakat bir süre de olsa sizi rahatlatacak olan bir operasyon geçirmiş olursunuz.
bir defa oldum başarısız geçince iyi bir sonuç alamadım. doktor kötüydü.

ameliyat çok kolay. en kötü yanı muayene gidildiğinde tamponun burundan çekildiği an.
Bodrum devlet hastanesinde beşkuruş para ödemeden, lokal anesteziyle olduğum ameliyattır. Ameliyat sırasında doktorla sohbet ettik okadar rahattı. Ameliyathanede olması, damar yolu açmaları, ameliyat kıyafetleri nekadar rahatsız edici olsada hiçbirşey hissetmedim ve ameliyathanede bulunduğum süre 10 dk yı geçmemiştir. Ameliyat sonrası tampon vs yok akşama hiçbişey olmamış gibi çıkıp gidiyorsunuz, ağrı sızı gram çekmedim, sadece ameliyatın ertesi günü başlayan ve 2 gün süren grip nezle olmuşum gibi bir durum oluştu, sesim kalınlaştı. Gözünüzü korkutmasın, bunca yıldır çektigim eziyete değmezmiş.
güncel Önemli Başlıklar