bugün

sabahlara kadar ağlamama sebeviyet veren hadisedir. bi babayiğitte çıkıp harbi lan ben bu zirve işini kıvırırım dese pekte fena olmaz.

nerede o eski zirveler

bizzati yapmak istesemde ikamet ettiğim ilçe ile çalıştığım ilçe farklı olduğundan ve fakirliğin dibinde yüzüp evimde net olmamasındandır. (cepten kotalı takılıyorum)
evet yok mu babayiğit
allahsız kitapsız cahil kadının katılmasını istemeyecegim zirvedir. nick ile olay karşıt baskı yapiyor.

(bkz: kızmadın dimi)
birileri sağlam gaz verirse düzenlemeye çalışırım belki.
mudanya değil . merkezi yer olmalı.
daha önce arkadaşlarla yaptığımız eylemdir. çorba,çeşitli balıklar,iftar tabağı,salata,tatlı,paçanga böreği, sınırsız çay uygun fiyat salaş ortam.
zirveyi düzenleyene bizzat 1.5 tl verip çakmak gazı hediye edeceğim hadisedir.
bu başlığa bile bir iki kişi rağbet ettiğine göre düzenlenmesi zor zirvedir.
onlar bursa çocuğu her yerde buluşurlar.
gecenin bu saatinde fazla kişinin rabet etmesini beklemediğim zirve başlığı. yarında pazar olduğundan sönük geçmesi muhtemel fakat pazartesi başlık canlı tutularak amaca ulaşılabilir.
hiç zirveye katılmamış biri olarak , lütfen olmasın dediğim olaydır. iftar düzenleyin nolur.
Varsa şekliniz Mudanya'ya bekleriz durumudur. ha merkez de olur ama zor olur
talepleri topladıktan sonra tekrar değerlendirilecek zirvedir. yarın heykel,tophane,kayhan civarında küçük bir araştırma yapmaya çalışacağım. önerileri olanların özel mesajla ulaşmalarını rica ederim.
en doğrusudur.

şimdi buluşup ne yapacaksınız?

pek çok yazar 5 tl'ye iftar yapmak isteyecek. şahsen ben o tür yemekler yiyemiyorum. nezih bir ortam, kaliteli bir mekan olması gerek, o da en aşağı kişi başı 50 tl demek, benim bildiğim 3-5 kişi gelir ya da gelmez.

ayrıca iftar açarken göz ucuyla da "acaba hatun kaldırabilir miyim?" diye düşünen yeni yetme yazarlar da iğrenç bir görüntü oluşturur. gerek yok, herkes evinde açsın iftarını.
kayhan pidecilerde çorba iftar tabaği içecek çay pideli köftw 20tl
sümbüllü bahçe taşaklı iftar menüsü 35 tl
anadolu evinede bakılabilir

hatta sahur bile yapılabilir. çekirge çırağanda sahur tabağı 20tl şehir fırsatı 12tl
ögretmen evi zirvesinden hatirlayanlar bilir ki o lanet şeyi ağzima surmem ben onuncu koydende ayni ornegi verebiliriz.

(bkz: aga ne zaman içiyoz)

bayram çıkışı olan zirvelere tatilde olmamdan sebep katılamayacağım için üzülürüm.
allahını seven kurualtipilav yazar kardeşimizle iftara çıksın,
ben vericem parasını !

akck gerekli açıklamayı yapmıştır, büyüksün kadın !