bugün

bursa'da geçen gün yaptığımız halı saha maçının rövanşıdır. olay rövanş değil tekrar maç yapmaktır. isteyen herkese açık, iki top koşturak diyen arkadaşlar zirve box'tan kayıt olabilir.
zirve tarihi 17 ağustos 2012'dir.
bursada olmama ihtimalim olduğundan soru işareti olan zirve.
3 günlük yaz okulu finallerinin tam ortasında olduğu için katılamayacağım zirvedir.
10 ağustos saat 22.00 olarak gün ve saati revize edildi. ben ettim.
sevgili salca da ricamı kırmayıp maça gelecektir. kendisi askerliğe gitmeden önce jübilesini bu maçta yapacak. onuncu dakikada kendisini sırtlara alıp oyundan çıkartıcaz. yerine kardeşim girecek. 2 lira salca verir, 5.5 lira kardeşim verir.
bundan sonraki hedefim ise epeydir zirvelere gelemeyen can'ı da maç kadrosuna dahil etmek.
meşgul olmazsam katılacağım zirve. * olmadı bana ''snrm msglsn, nyse sna ıı eglncler'' yazın kesin gelirim.
bu karşılaşma 8'e 8 olarak yapılacaktır. zirveyi açalı 2 gün olmadan 14 kişiye ulaşarak diğer şehirlere gözdağı veren bursa tayfasına ayrıca teşekkür ederim.
yine bana haber vermeden yapılan zirve. ulan bi halısaha turnuvasını da haber edin arkadaş, ben görene kadar kadrolar dolmuş bile.
(bkz: verdi italyan)
genç fatih ve türk umut gibi oyuncuların da oynayacağı inanılmazzz bir maç.
bensiz mi? inanmıyorum dediğim zirvedir. orta sahaya dinamo arayan beni bulsun.
aşağıdaki replikleri kullanmanın kesinlikle yasak olduğu zirvedir.

- faulse faul diyin.
- berabersiniz.
- adamınla gel.
- tek oyna.
- ben ileri geçiyorum beyler.
- kaleye geçerim ama yerim.
- tellerin orada dikkat beyler.
- sakin.
- pasla çıkıyoruz beyler.
- ciddi oynuyoruz.

maçtan sonra;

- maçta olur böyle şeyler.
- ter atmaya geldik sonuçta.
- orta sahada top yapacak bi adam olsaydı...
- biz beraber 5 maç oynasak bak o zaman...
tendonlarım koptuğu için katılamayacağım maçtır.*
bursa'da olduğum ama sonradan haberim olan zirvedir. ertesi gün öğrendim ve gelip de sizleri bi göremedim. alayınızı öpüyorum. gene geleceğim, gene göreceğim sizleri.
maça olmasa bile ortama gelme ihtimalim vardır. bir durum değerlendirmesi yapacagız.