bugün

burun yapısının güzellik için önemli bir kriter olmasıdır. bir insanın burnu güzelse o insan genelde güzel olmaktadır. güzellik görecelidir ama burnun bunda etkisi büyüktür.
olabiliyor. simdi burnu harika, gozu kocaman cenesi dudaginin alt kismindan bile iceri gecik hamster kulakli birini dusunsenize.
Daha beni görmeden verilen karar! !
tamamen doğru olmasa bile, burun sanıldığından bence de daha fazla etkili. güzel bir burun üstüne yüze ve boya uygun yapılmış bir saç ile daha seçilen biri olmaya yaklaşıldığını düşünüyorum.
bir türk büyüğünün dediği uzere;
dünya kadar malın olacağına fındık kadar güzel sevimli bir burnun olsun.
benim burun hafif büyük kalıyor ve bu içime dert olduğundan aklımdan benzeri düşünceler geçiyor. ameliyat olduktan sonra onaylayıp onaylamayacağıma karar veririm.
benim burun hafif büyük kalıyor ve bu içime dert olduğundan aklımdan benzeri düşünceler geçiyor. ameliyat olduktan sonra onaylayıp onaylamayacağıma karar veririm.
burnum güzel mi lan bir bilene sormam lazım. burun fetişistileri pm gelsin.
bir insanın fiziksel özellikleri kişiden kişiye değişir, örneğin: 3 kişi alalım karşımıza birisi gözleri seçerken diğeri ise saçları üçüncü kişi ise dudakları sevebilir.
bu durum değişikleri çocukluktaki bazı olaylardan tutun ki ? Bir çok olasılık olabilir.
yani burnu güzel olan güzel olucak diye bir kanun yoktur.
bir insanın fiziksel özellikleri kişiden kişiye değişir, örneğin: 3 kişi alalım karşımıza birisi gözleri seçerken diğeri ise saçları üçüncü kişi ise dudakları sevebilir.
bu durum değişikleri çocukluktaki bazı olaylardan tutun ki ? Bir çok olasılık olabilir.
yani burnu güzel olan güzel olucak diye bir kanun yoktur.
insanlar üreyerek genlerini ileriye aktarmak ister. Kemik yapısı burun gibi dişler gibi unsurlarla belli olur. Bunun bir tık üstü hamamda gelini incelemektir.

Göz orantısı çok dikkatli olmayan biri tarafından farkedilmez. Kulak kepçesi de saçlarla kamufle edilebilir.

Sonuç olarak burun kemiği ve dişler, ilk etapta ortalama bir sağlıklıdır fikri veriyor.
(bkz: Burun fetişi)
Kesinlikle. Burnu büyük insandan uzak duracaksın.