bugün

soğuk olması nedeniyle ilgimi çekiyordu, zira ben buz gibi kadınları beğenirim ama bugünki demeçlerinde anladım ki banu alkan'da farkı yokmuşta biz onu entel zannediyormuşuz. * *
an itibariyle kanaltürk'te süzüm süzüm süzülen spikerimiz.* *
hiçbir cümlesini doğru düzgün tamamlayamayan, çok kötü bir ses tonu ve vurgulara sahip ama gel gör ki güzel bir bayan. zaten ntv'de sunuculuk yapabilmenin yolu buradan geçmekte...
kamera önünde doğal davranmayan, karakterini, kişiliğini, kendini olduğundan farklı göstermeyen çalışan ve fazla ilgi ve beğeniden dolayı kendini bir şey sanmaya başlayan ntv'nin spor spikeri.
scarlett johansonnlu açıklamasından sonra gözüme o kadar da güzel görünmeyen hatun. biraz kilo alırsa tekrar gözüme girebilir. bunu okuyorsan terazime tıkla bebeğim.
son derece itici, sahte olan, konuşmakta zorlanan, kelime dağarcığı gelişmemiş ve kesinlikle televizyonlara yakışmayan biridir. dürüst olmayı başaramamış bana hiçbir şekilde seyretme arzusu uyandırmamış kişilik. ntv' deki programındaki konuya, olaya hakimiyeti sıfır olup ve çok kötü bir partnerdir. yakışmıyorsun sahneye yakışmıyorsun biliyorum daha başarılı insanlar var. senin torpilin neyse hala ordasın.
programı kapatırken "yayınımıza x programla devam edeceğiz, ihihihih" diye gülerek beni şaşırtan sunucudur. ne oldu kızım durduk yere sondaki o gülüş nedir? kameramanlar filan bir hareket filan mı yapıyor nedir?
en güzel spiker triplerinden çıkamayan sunucu. ben ne yapsam nasıl olsa izleniyor havası oluştu. artık samimiyetin içine etti. ciddi bir konuda bile o gözlerinin içindeki muzurluk gitmiyor. hele spor aşkı programında küfür muhabbeti açıldığı zaman birazdan küfür edecek diye çok korktum. hayır bildiğini biliyoruzda bize niye çaktırıyorsun. niye vurgu yapıyorsun.
erkek suratlı erkek tipli dişilikten eser olmayan bir kadın.
sürekli dalgalanan bir ses tonuna sahip spiker.
sanılanın akside çok sempatik bulduğum spikerdir. bilumum sözlük sakinlerinin neden bu kadar eleştiri konusu haline getirdiğini anlamakta zorlanıyorum.

acaba kendilerinin de empati kurarak biraz burcunun tarafından da olaylara baksalar hiç yanlış olmaz sanırım. zamanında en güzel spiker vb. kıvamında gelen yorumlar karşısında, hanginizin az da olsa afedersiniz götü kalkmaz. bunu bana izah edin lütfen. sonuçta o da bir insan. hepimiz gibi.**
an itibariyle ntvspor un haberlerinde gozleri kipkirmizi, saclari daginik, yakasina da mikrofon alelade bir bicimde taklimis halde cikan sundugu haberlerin sonuna dogru daima goz kirpan haber sunucusu.
sezen aksu ya sezen diyenler familyasının mensuplarından biri.

(bkz: nedense aklıma geldi)
kimse yazmamış çok şaşırdım doğrusu ama ibrahim tatlısesin bi klibinde oynamıştır kendisi. klip izlendiği taktirde o burundan bu buruna geçişteki star gate etkisi kolaylıkla farkedilebilir.
çoğu kişinin soğuk bulmasına rağmen şahsen çok hoş bulduğum, çerkes kadınlarının bütün özelliklerini bünyesinde barındıran güzel.
cenk&erdem'in power fm'deki programında az önce laf yiyen selebriti.
ilk isminin kamile olması sebebiyle daha bir sevilendir. canım kamile'm.
''Erkekler top görünce hemen dokunmaya ve vurmaya çalışıyor. Topu kıskanıyorum.''

demiş kişi.
''Erkekler top görünce hemen dokunmaya ve vurmaya çalışıyor. Topu kıskanıyorum.'' deyince top olmak istenilen hatun.
az önce ntvspor'da avrupa'daki iki temsilcimizin de tur şansı zayıf demiş ampul kafalı.

(bkz: yüz verdik deliye geldi sıçtı halıya)
baya azgın bi kişilik olduğunu düşündüğüm spiker.
şişkin egonun bir kadını ne derece çirkinleştirebileceğinin canlı kanıtı.

--spoiler--

güzel değilsin burcu, seni kandırmışlar.

--spoiler--
(bkz: güzel olmadığınız kadar küstahsınız da)
ingiliz aksanıyla türkçe konuşmasından mıdır bilinmez ama; enteresan bir çekiciliği olan ama bu çekiciliği, engin kültürel birikimi ile süslemek yerine, rujla perçinlemeye çalışan bir garip ekran figürü.

(bkz: biz ne güzeller gördük)
(bkz: güzel olmadığınız kadar küstahsınız da)