bugün

Gerçekte çok da güzel olmayan ancak mimik hareketleriyle sıradan bir şey söylerken bile karşısındakiyle sevişen kadının, sikimsonik hareketlerle gündeme gelip ergen/abazan arkadaşları peşinden sürükleme çabasıdır.

tamam jenifer lopez falan götürmüyoruz aga da biz bunu da götürmüyoruz.
bu karı burcu esmersoy'un yandan yemiş hali ya.

hoş önden arkadanda yemiş olabilir.
Kesin Arda 'ya göndericem diye çekmiştir Arda 'da baktı bunda iş yok araları açıldı .
Ayrıca yerçekimi bir kez daha gözler önüne serilmiş Newton 'a selam yola devam ...
yine çektim.
(bkz: üstü var altı yok)
hadi be olum şaka yapmayın gerçek mi?
türkiye in icloud vakasının bir sonucudur.
üstsüz foto çekilirsin eyvallahda, üstsüz çıplak fotoğrafı çekersen sıkıntı büyük.
fake değil , gerçek fotoğrafıdır.çıplaklık insanın doğal halidir, şaşırmamıza gerek yok.
kusanlar bir zahmet az ötede kussunlar. güzel kadın. kezban falan demenin alemi yok. ha böyle fotoğraf çekmeseydi böyle internete de düşmezdi. o açıdan hatalı.

ya burcu esmersoy'u kötülemek moda oldu ya da benim bilmediğim başka bir sıkıntı var.

ayrıca bazı akıllılar burcunun fotoları deyip içine virüs sıkışmış dosyaları paylaşabilirler. sazanlığa gerek yok.
dahası yok mu dedirten fotoğraftır. tek bir fotoğraflık sızıntı mı olur hayinler.
merakla beklenen fotoğraflardır.

güzellerini kendime sakladım.

--spoiler--

burcu esmersoy beni straponla siksin yolla panpa diyene yolluyorum.
--spoiler--

Lan ciddi değil olm. Foto isteyenler var. Yok foto falan.
giyinikken daha güzel.
Kişinin kendi iradesiyle paylaşmadığı gayri ahlâk-i görüntülerini yaymak, bence şerefsizliktir.
Sevgilisi için çekmiş olabilir, kendisi için cekmiş olabilir o fotoğrafı. Hepinizin anası bacısı var, sözde hepiniz müslüman adamlarsınız, ayıp lan, valla ayıp.
Günahım kadar sevmediğim bir kadının, isteği dışında internette yayılan fotoğrafıdır.
berbat cıkmış insan kadından soğur bunu görünce maymun gibi çıkmış amacı ne acaba.
üstsüz çıplak.
güncel Önemli Başlıklar