bugün

erkin elvan öldü.hepimiz ölümüne üzüldük,ağlaşdık,sızlaştık.
derken, akşam üzeri ikinci bir ölüm haberi daha geldi. bu kez ölen karşıt görüşten genç bir fidan..haliyle kahroluyor,üzülüyor insan.

erkin elvan'ın cenazesi olduğu gün hiç dışarı çıkmadım. sadece evimin çevresin de köpeklerimin çişlerini yaptırıp eve geri döndüm..

nedeni..??

çünkü böyle ortamlar da insanların ruh halini iyi bilirim. böyle gruplarda en tehlikeli olanlar en korkaklardır ve oldukca yavşaklardır.çünkü gücünü gruptan alarak her türlü yavşaklığı yapmaya müsaittir bu tipler. provokasyonu da genel de bunlar yapar. çünkü kalabalığa karışıp ortamdan sıvışmak kolaydır.

kolaylıkla dikkat çekilen biri olduğumdan böyle bir garabetin içinde birilerinin tahrikine kurban olmamak için evde oturmayı tercih ettim. hatta komşum dahi benim bu halimi merak edip sorduğun da ona da aynısını söylemiştim.. akşam bu haber geldiğin de, aynen düşündüğüm gibi dedim kendi kendime.keşke burakcan'da benim gibi düşünsey di. neyse olan olmuş. allah toprağını bol etsin,allah rahmet etsin.

burak can'ı vuranın ödlek ,gölgesinden korkan biri olduğundan yüzde yüz eminim. o kalabalığın için de o güne kadar bastırmış olduğu korkaklık duygusundan kurtulmak için bir fırsat yakaladı. ve o fırsatı bu şekil de o kalabalığın kuru uğultusun da bir genci öldürerek kullanmış oldu..

o korkak adam yapayalnız kaldığın da ancak yaptığı bu şerefsizliğin bedelinin ne olacağıyla yüzleşecektir. ve şuan sudan çıkmış köpek yavrusu gibi titriyordur. iliklerine kadar korku salmıştır. yaptığı itlikten bin defa pişmandır. canı için anasını isteyin bin defa size vermeye razıdır. ama kanun onu yakalayacaktır. bu itliğinin cezasını elbet devlete ve burakcan'ın ailesine verecektir. burakcan'ın ruhu huzura elbet erecektir. korkakların hayatı her zaman dardır.
yaraklara geldiğini anlamıştır. mutlak bir arkadaşı tarafından ispiyon edilecektir. dhkp-c nin tiyniyeti böyle.
korktuğunu sanmıyorum yaptığının meşru olduğuna gönülden inanıyor böyle olmasa kalabalık içinden herhangi birisinin gaza gelerek yaptığı bişey olsa örgüt bunu üstlenmezdi dediğiniz gibi bu bireysel bir eylem değildir. ayrıca gazi mahallesi okmeydanı gibi yerlere tekbirle en son girildiğinde neler olduğunu herkes biliyor* o yüzden kimse bu örgüte elinde neden silah vardı diyemez.