bugün

baba bizim 15 ay dünyamızı öptüler imkan olsa bende bedelli yapardım yalan değil.
hatta acemi birliğin nizamiyeden ilk girdiğim anda fark ettim askerliğin bedelli yapılması gerektiğini.
fakat öyle yapmadığım halde askerlikle ilgili hiçbir zaman boşboğaz muhabbetler artistlikler yapmadım.
çünkü şöyleydim askerde böyleydim askerde diye anlatabileceğim hiçbir durumum olmadı. tek yaptığım amele gibi koşturup durmak boktan işlerle günlerimi geçirmek oldu.
işte mehmet ağaların bunların hiçbirinden haberi yok tabi. bilmezler. nerden bilsinler...
Şey gibi olmuş hani havaalanında terör olayından sonda taksiciler 5-10 katı para aldılar ya onun gibi işte. Köy yanar deli taranır... Kasap et koyun can derdinde... Ne dersen...Kısacası "dur şuraya yapıştırayım fotoyu filmin reklamı olsun " yapmış, yeriz sanmış. Yemedik.
bebişime ne giyse yakışıyor yaa.
keşke bir de boş beyninin kurduğu cümlelerin ağzından çıkmasına engel olabilse.
tırkoları kudurtmuştur.
"vatan sevmenin çilesini biz çektik, edebiyatını onlar yaptı...."

Muhsin yazıcıoğlu
Art niyet taşıdığını düşünmediğim paylaşım. Mesleğinin zirvesinde, reklama ihtiyacı olmayan bu kişinin destek amaçlı bu fotoğrafı paylaştığını düşünüyorum.
Madem o kadar heveslisin bas git burak bey. Lüks ve sefa içinde hayatının yok olabilceğini bile bile gidermisin. GidemZsin tabi bende gitmem açık konuşmak gerekirse. O yüzden gereksiz duyar kasmaya artistlik yapmaya gerek yok diyeceğim ama adam zaten artist. insanların hayatları üzerinden pirim yapmayın.
Ota boka zafer işareti yapan solculardan daha iyi bir harekettir.

Asla ama asla askeri değiliz yoldaşıyız diyen chp'li den daha fazla askerdir.
bedelli askerlik yap sonra instagramdan komando resmi at. tipik çomar davranışı.
Barış atayı gözümde gönlümde daha da büyütmüştür.