bugün

geçen sezon baya övduk izledik ama söndü mü ne.
bir türlü anlayamadığım oyuncu. iyi mi kötü mü karar veremiyorum. adama kazma diyorum çıkıp golleri sıralıyor. tamam artık tam istediğimiz forvet diyorum saç baş yolduruyor. kafa vuramıyor diyorum şampiyonlar liginde çok güzel kafa golleri atıyor.

iki seçenek var ya bu adam çok iyi oyuncu ama çok şanssız ya da bu adam çok kötü oyuncu aşırı şanslı.
şikecilerin en büyük komplekslerinden birisi, diğerleri melo ve grande. adamlarda nasıl bir yara varsa, şu başlığın %75ini şikeciler dolduruyor, argümanlar da hep aynı.
küfür etmeyen insanın küfüre başlama sebebidir.
Ofsayt ile yakın arkadaştır. Sürekli beraber takılırlar. Futbolu sever ama ofsayt ile olan beraberliği futbol ile arasını bozmaktır. Çıkınız artık ofsayttan efenim.
kendini yine yere atmıştır ve frikik kazandırmıştır. bir insana hayatımda bu kadar küfür etmemişimdir.
ayakta duramayan hıyar.
küstür.*
zamanında satılması gerekendi. elde patlayacak şimdi.
Bir daha kendimi yere atmayacağım demiş, ama yine yere atmıştır. Şaşırdık mı?
ofsayt için yaratılmış pezevenk.her sezon başında artık kendimi yere atmayacagım deyip her sezon hakemleri kandırmaya çalışan göt verenin tekidir.
Hic tartismasiz ligin en sevilmeyen oyuncularindan zaten su ronaldo ozentiligi yok mu insani utandiriyor.
adamı göz göre göre kaybediyor gese. hala küfür ediyorlar.
çok kötü bir futbolcu. derhal trabzon a iade edilmelidir.
akhisar maçindaki futboluyla futbolcu bıle demeye utandigim rezil bir performans ortaya koymustur. artik yönetim sözleşmesini mi fesh ediyor , tazminat mi ödüyor napiyorsa yapsin bir sekil bunun galatasaray a.ş'den uzaklaştirilmasi lazim.
sezon öncesi satılmadığı için çok saç baş yolduracak futbolcumsudur.
buraktan zerre hazetmem ama, sanırım şu konuda bi bilgisizlik var. bildiğim kadarıyla ( basında çıkanlardan ), galatasaray lazio ile anlaştı, burak da anlaştı, ama menajerin işgüzarlığı sonucu gidemedi burak.

klube kızmak yanlış geldi bana.

not: fenerliyim
umut bulut'un saclarinin dokulmesine sebep olan adamdir. gerci umut'un cocukluk fotograflarinda bile yokmus saclarinin ortasi aq.
ilk teklifte 3-5'e bakmadan satılması gereken oyuncudur. öyle bir noktaya geldi ki bir maçta 10 gol atıp diğer maçta gol atamazsa direk hedef olacak isimlerden biri olacaktır.
geçen sene ve ondan önceki senenin gol kralı. bi kaç maç kötü oynadı diye ibnelik yapmayın ulan ibneler! destek verin düzelir...
"Ofsayt burak" diye tarihe geçmek üzere olan.
galatasaray forması giyen forvet.

kendisi zaten budur. fazlasını beklemek kekelik olur arkadaşlar.

2 sezondur çılgın atmasını ben de açıklayamıyorum harbiden. bakılınca yetenekten yoksun, temel futbol bilgisi çok aşağılarda olan, kariyerinin zıplama döneminde geliştirdiği savunma arkası koşuları ve son vuruşuyla belli bir seviyeye ulaşmış yani kısaca tipik bir training product çıkıyor karşımıza.

burak hep buydu beyler. aga adam 3-5 maç gol atamayınca ortaya çıkan düşmanları gibi konuşmak istemiyorum. zaten düşmanı da değilim ama her ne olursa olsun "burak yaa aşkmmmm <3<3" diyerek kendisine arka çıkan renkdaşlarımı da anlamakta güçlük çekiyorum.

istim üstündeyken çok verimli ama formu biraz düştüğünde ise mental olarak bitiyor ve bu da son vuruşlarda bildiğin sıçmasına neden oluyor. zaten drogba bu yüzden drogba. fiziki kuvvetin yanında mental kuvvet de çok önemli.

golcü gol attığı zaman sevilir. gol kaçıran forveti çok iyi niyetli ya diyerekten en fazla 3 maç destekleyebilirsiniz. sonuçta futbol sonuç oyunudur ve forvet de bu sonuca etki eden birinci unsurdur.

real madrid maçında kalenin ağzından kaçırdığı o gol burak'ı moral olarak bitirmiş gibi geliyor bana. eğer o poziyon gol olsaydı bırak 6 yemeyi, galatasaray kazanan taraf olabilirdi. o gol kaçtıktan sonra takımın yaşadığı hayal kırıklığı da bariz ortadaydı zaten.

neyse,

şu yabancı sınırlaması neden sikko olay kalkarsa burak yılmaz uygun bir fiyata okutulmalı diye düşünüyorum.

yabancı fanboyu biri değilim bunu açıkça söyleyeyim. drogbaaaa falan diye de ölmüyorum. zaten drogba'yı gereğinden fazla sorumluluk almaya çalışıyor diye çok eleştirdim, yine eleştiririm. gerçi adam bu yaşında çarşamba pazar 90 dakika takımı sırtlıyor lan adamsın dorgba ehehe.

takımda herkes görevini bilecek, o forma için çalışacak aga, kimse vazgeçilmez değil. bahsettiğimiz takım galatasaray sonuç olarak.

bizim burak bildiğin kate upton falan oldu. adamı beğenmeyen ya da sevmeyen direkt olarak itin götüne sokuluyor aq. sevmiyorum aga isterse 55 tane gol atsın adam bana samimi gelmiyor. her şey istatistik mi ulan?

umarım kendine gelir birkaç gol atar da sezon sonu okuturuz iyi bir fiyata.

haydi allah'a emanet.
(#18155356).
değeri şu an için 40 milyon avro civarında olan futbolcudur. pazarlıksız, ilk gelen alır.
taraftarı tarafından sahiplenilmesi gereken futbolcu.

sahiplenilmezse daha çok hakkı yenecektir. adı bir çıktı emek hırsızına, adama yapılan tüm faullü hareketlerde hakemler olayı es geçmeye başladı. sanki bir o atıyor kendini yere. kral forma girmezse bu lig zor biter beyler. kendimize gelelim. 6 yabancılı sistemde, onun gollerine ihtiyacımız var.