bugün

bir toplumda kürt olup olmadığını anlamak için gösterilecek bir nesne sonucunda varılacak kararın tanım tümcesi.

örneğin;
görsel
(bkz: komik değil)
(bkz: trollinginizi sikeyim ben gidiyorum)
görsel
görsel
elektrik faturası nedir? evet.
Tıpkı bunu söyleyenin ırkçı faşist bir pislik olduğu gibi.
(bkz: yerlerdeyim)
(bkz: misak-ı milli)
(bkz: kırk yıllık yazarım böyle sıçış görmedim)
görsel Deodorant ve kullanimi.
kadınların toplum içindeki işlev ve görevi.
görsel
bildiklerinin yanında bir hiçtir. Mesela direnmeyi iyi bilir, özgürlüğünü, dilini, yaşamayı istemeyi iyi bilir. asimilasyonu iyi bilir, katledilmeyi, faili meçhulleri iyi bilir. nitekim olmayan sanayide memleketini bırakıp gitmeyi de iyi bilirler. Trollük yapmayın, empati yapın.
görsel
- telefonla normal sesle konuşmak.
kürdüm, biliyorum.
bunu yapanlar adam mıdır. ayıp nedir bilmezler mi.
#direnempati. dağa çıkıp vatana ihaneti iyi bilirler, vergi kaçırmayı iyi bilirler, yatırımları engellemeyi iyi bilirler, yüz verdikçe astarını istemeyi iyi bilirler. bunlar iyi bildikleri birde bilmedikleri var onlar hayli ilginç. yaşadığı ülkenin resmi dilinin türkçe olduğunu ve türkçe konuşma zorunluluğu olduğunu iyi bilmezler, vergi ödemeyi iyi bilmezler, ülkede türkler hangi devlet kademelerinde yer alıyolarsa onlarında aldığını iyi bilmezler, vatan sevgisini ve vatanı olmayan nice insanı iyi bilmezler, türkiye olmasa gram barınacakları yer yoktur iyi bilmezler, en önemlisi türkiye türklerindir bunu da iyi bilmezler.

edit: bide eksilemeyi iyi biliyolar.
görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
Kürt kokusunu alan ve bilen kürt değildir.
görsel

sübliminal.avi
başlığı açan arkadaş kimi yazarlarca faşist ilan edilmiş. lakin ortada iftira yok, yalan yere insanları damgalama da yok. sırf gerçekler dile getiriliyor diye birilerine faşist demek aptallıktır, beyinsizliktir.
(bkz: kürtçede kullanılmayan kelimeler)
(bkz: lazer epilasyon)