bugün

adnan polat'ın dünkü olaydan sonra bugün yaptığı açıklamadır. biz seni gs'li sanıyoruz sanki. aziz yıldırım yalakası, gs düşmanı adnan polat. bende hıncal uluç gibi davranmaya karar verdim ve bu adnan defolup gidene kadar gs'yi bırakıyorum.
(bkz: galatasaray yönetimi ve ultraslan ın bitişi/#10517684)
--spoiler--
al bunlar al al al
--spoiler--
benzer bir açıklamayı ultraslan da yapmıştır.
şu anda düşünüyorum da... size kim galatasaraylı diyor pardon. defolun gidin hayatımızdan. armamızdan.
karşılığında bunu söyleyenleri insan kabul etmiyoruz diyebileceğim açıklamadır.
biz'de onu galatasaray'ın başkanı olarak kabul etmiyoruz.
böylece galatasaraylı olurken imzalı belge dağıtan yetkili mercilerin * * işlerine geldikleri zaman galatasaraylılıktan aforoz etme yetkisini de kendilerinde bulduğunu görmüş olduk.
zaten başkan taraftarı istemiyor. boşuna bahane aramasın.
adnan sezgin ve ikisi oturup yeni stadda başbaşa izlesin maçları.
Bi insan ancak bu kadar yaltak olur dediğim söylemdir. Oldu olacak bi badem bıyık bırak ta rengin tam belli olsun.
galatasaray camiasına zarar verenler ile ilgili olarak yapılan açıklama.
tamam galatasaray'lı değilim ben adnan , tamam değilim ben oğuz altay. deplasmandan deplasmana koşan da ben değilim. eksi 20 derecede sivas'ta, eksi 10 derecede konya'da bağıran da ben değilim. kışın ortasında sami yen de 90 dakika susmadan bağıran da ben değilim tamam. bilmem kaç bin liralar harcayıp ürün, kombine, bilet alan da ben değilim galatasaray'lı değilim ben tamam. sadece bir şey soracağım sevgili bizim başımızda olduğunu sanan gerizekalılar. siz misiniz gerçek galatasaray'lı? sen misin adnan gerçek galatasaray'lı? şimdi buraya yaptıklarını tek tek yazmayacağım yetmez çünkü sabrım. anasını siktiğin klübün gerçek taraftarı mısın sen? sen misin kötü gün dostu bu takımın? sen misin oğuz altay gerçek galatasaray'lı. kaç kere gittin maça sorarım sana? kaç kere para verip bilet aldın? aa pardon siz bedava alıyorsunuz o çok sevdiğiniz yönetiminizden. kaç kere deplasmanlarda orda göt kadar misafir trbünde buz gibi havada beklediniz saatlerce? kaç kere ürün satın aldın ? kaç kere çıkıp haykırdın sokakta. hiç dayak yedin mi üstünde galatasaray forması var diye. ben yedim. hem de 10 15 kişiden yedim. polis kurtardı bilir misin? sen forma giydin mi hiç dışarıda. hiç ağladın mı galatasaray'ın iyi gününde kötü gününde kendine hakim olamayarak? şimdi sen adnan polat, sen oğuz altay sen çıkıpta bana gerçek galatasaray'lı değilsin mi diyorsun? o çok sevdiğiniz başbakanınızı ıslıkladık ve ıslıklayanları savunduk diye mi? biraz oturup düşünün bu dediklerimi! çok samimi söylüyorum. bütün ultraslan ürünlerimi çöpe attım. galatasaray arması olanlar duruyor canım. seninkiler şu an da istanbulun bir yerinde nereye atıldı kim bilir? sen adnan polat iyi dinle. sen çıkıp istifa edip bu klübü rahat bırakmadıkça ben senin stadından kombineyi bırak bilet almam. milli maça bile girmem. siz gerçek galatasaraylılar takılın orada. biz böyle iyiyiz. biz armamızın peşindeyiz sizin değil, yalakalığın, düşmüşlüğün hiç değil.
Rte atıp tutmuş. Ben Talimat verdim istasyon eklettim falan diyor. Duyan zannedecek kendi parasıyla yapıyor. Sen bu halka dunyanın en yüksek vergilerini odetmiyor musun. Metro istasyonu da yapaCaksin. Statta.

Sanki lütfetmiş ya. Ali samiyen stadı kullanım hakkını aldığından, oraya yapılacak iŞ yerlerinden hiç bahsetmiyor tabi. Kalkmış halkın faydalanacagi ve yapmakla yükümlü olduğu metrodan falan bahsediyor.

Yok ki karşısında kendisine "öyle degil böyle" diyebilecek kimse.
o ıslıklayanlar gerçek galatasaraylılardır... Kendilerine beşiktaş taraftarı olarak saygı duyuyoruz ve sonuna kadar destek veriyoruz... stadı ben yaptım daha gs'ye vermedim diyen zihniyete de ananı da al git buradan diyoruz...
5 kuruş vermeden bir stada sahip olmuşsunuz,yıkılmasına ramak kalmış bir stattanda son anda kurtulmuşsunuz,üstüne bide lagaluga yapıyorsunuz adam hakkında. insan olmasaydık bizde sizin gibi sallandırırdık elbet bizde sizi. kısaca "çamur at izi kalsın"a devam için başıboş sokakta it kovalayanların filminin devamıdır bunu yapanlar.
Sen sadece VIP (Çok mühim insanları) açılışa çağıracağım diye biletsiz açılış yap. Her türlü devlet erkanını konuk et. Sonra bu erkanı bu mühim insanlar yuhalayınca bunlar bizden değil diye açıklama yap. Hani biletli gelinse birileri gelmiş parasıyla dersin. Senin davet ettiğin adamlar bunlar Polat Başkan. Kime neyi yasaklıyorsun şimdi?

Diğer yandan bu kadar tırsmayı, hemen açıklamalar yapıp özür üstüne özür dilemeyi de pek anlayamıyorum.
galatasarayın parası ile yapılmamış da ampüüüllll tayyiip cebinden mi vermiş parayı.. olm bizim vergilerimizle stadda yapacan metro da yapacan yol da yapacan helikopter pisti de yapacan 1 lt benzinden 3 TL vergi alıyorsun.. devletin parasının 4 te 3 ü ile kendine ailene gemicikler hastane zincirleri kurdun bare 4 te 1 ile işe yarar bişi yap...
onu da yapmayacaksan ananı da al git ampüüll..
eğer açılışa konuk olarak gelmişse, konukluğunu bilecek oturacaj başbakan olarak saygı görecek.. ama hazır onbinlerce kişiyi toplamışım parti kurultayına çevireyim burayı dersen ananı da alıp gidersin işte böle.. *
galatasaray taraftarı değilim ama! fatih terim gibi bir efsaneni protokole almayan(sev sevme efsanedir) seni kim galatasaraylı kabul edecek artık çok merak ediyorum...

galatasaray taraftarı bu adama haddinden fazla destek vermiş...
sen galatasaray'lı mısın ki millete kulp takıyorsun bre başkan.
bende galatasarayı bu hale getiren başkanı galatasaray başkanı olarak kabul etmiyorum.bir stad açıldı diye tüm sorunlar çözüldü mü,ligdeki yeri değişecek mi stadla birlikte yıldız futbolcu mu verdiler yo tabiki hayır o zman öyle çıkıp konuşmayacaksın yok bunlar galatasaray taraftarı değil senin işin taraftar belirlem değil başarıyı sağlamak .
orada ki 40-50 bin kişiyi galatasaraylı olarak kabul etmiyorsan, ee davetleri kime sattın?
"onların hepsi fb taraftarı, ben davetiyeleri fb taraftarına sattım. hatta bende fb taraftarıyım" adnan polat.
ne olursa olsun spora siyaset karıştıranlara kafam girsin..
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
bunlarında çok sikindeydi.Etmezsen etme bunlarda seni başkan olarak kabul etmiyor. Naber azizin uşağı adnan o stadta küçük adnanla beraber azizide alın yanınıza güneş panellerinin altında güneşlenirsiniz artık.