bugün

nedendir bilmem tek çocuk yapma gibi bir alışkanlıklarî vardır.
kızları afeti devrandır.
dediğim dedik tiplerdir.

(bkz: kendimden biliyorum yahu)
ickiye duskun olduklarının yanında cimrilerdir ve kendilerine bulgar denmesine cok kizarlar.
Ev yapmadan duramazlar. illa kendi evleri olcak, cimridirler bir de.
tek kelimeyle pintiler. aç gezer, kıçı donar ama mutlaka ev, araba alır en kötü ihtimal bilezik yapar kendine. *
pek gerçek yoktur.
bunlar baskılar yüzünden bütün kültürlerini unutmuş ve kaybetmişler.
şimdi bulgar müzikleri dilemeyi "kendi kültürümüz" sanıyorlar.
bu bir gerçek değil, gerçeksizilik...

anlat anlatabilirsen.
böyle bir halk...
sekse çok düşkün oldukları büyük bir gerçektir. bizzat şahit olmuşumdur.
cana yakın insanlardır.

pintilik kısmına hak vermemek elde olmasa da eli açık olan hatta borç içinde yaşayanı da çoktur. *
ha bi de hepsi mavi gözlü ve sarışın değildir.

editledim: bulgar değil bulgaristan göçmeni olcak o.
avrupa ülkelerine, kafasına göre girip çıkabilecekleri 2. bir pasaportları vardır.
yanlış inanıştır. bir bulgaristan göçmeni olarak yanlış olduğunu söylemek vazifemdir.

edit: bulgar göçmeni yoktur ayrıca, bulgaristan göçmeni vardır.
Bulgarlar tarafından hayli eziyetlere maruz kalmış türklerdir. ayrıca kendimin de içinde bulunduğu vatandaşlardır.

edit: bunu da eksileyen zihniyetinize sizin.
(bkz: napaysın)
(bkz: razgrad merkez macırdır erkez)
bulgaristan türkleri
yerlestirildikleri anadolunun kucuk sehirlerinde( bkz: zonguldak ) kucuk capli sosyal deger asinmasi yaratmislardir.
çokça tanımam ama kızları baya güzel oluyor.
bulgaristan macırlarıııı diye şarkıya konu olmuş insanlardır...
Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın aziz ve milli hatıralarıdır.
Mustafa Kemal Atatürk
kızları güzel ve erkek gibi rahattır. özgür insanlardır. her ne kadar siz oğuzları sevmesek de ekmeksizlik etmeyip asırlar boyu sizinle beraber her türlü zorluğa katlanmışızdır. türklerle, türkiye ile her fırsatta dalga geçeriz evet ama bu size düşman olduğumuz anlamına gelmez. (bkz: trasher).

Not: ismim arthas türk değilim. bulgaristandan göç etmek için illa türk olmak gerekmiyor arkadaşlar.
bulgaristan göçmenlerinin %90'ı türktür efendim, %10'luk pomak azınlığın laflarına kulak asılmamalıdır.

bulgaristan göçmenleri ikiye ayrılırlar, %90'ı bulgaristan türk'ü dediğimiz anadolu kökenli türklerdir, %10'luk bir kesim ise osmanlı fütühatıyla müslüman olan pomak denen slavlardır.

- bulgaristan türkleri ; (bkz: #16595345)

- bulgaristan pomakları ; (bkz: #16329610)
bursa da acayip çoklardır.
gerekirse tekrar tekrar yazarım, bulgaristandan gelen müslüman göçmenlerin %90'ı türktür. anadilleri, soyları sopları katıksız türklerdir. az birazı ise pomak dediğimiz müslüman bulgarlardır.

onca göçe rağmen bugün bile bulgaristan'daki 1 milyon müslümanın 700bin'i türklerden oluşur. geriye kalan 300bin ise pomaklar ve çingenelerdir.

hele bir de bulgaristan göçmenlerinin içinde arnavut ve torbeşlerin olduğunu söylemek akıllara ziyan hezeyandan başka birşey değildir. arnavut, torbeş ne arar la bulgaristan'da, herkesin önünde internet var çocuk mu kandırıyoruz arkadaş.
göçe göçe bolu seben ilçesine göçtüğümüze yandığım , üyesi olduğum topluluk. ilk yerleştiğimizde aileme pek bi kötülük etmişler seben halkı.
tekrar tekrar yazarım dedim yazıyorum da, genetik olarak türk'ün hasıdırlar, özellikle kuzey bulgaristan türkleri çekik gözlü, çıkık elmacık kemikli, kumral tipleriyle katıksız türklerdir. yapılan genom araştırmalarında da bu ispatlanmıştır.

özellikle bulgaristan'ın kuzeyinden gelen türklerin türkçeleri, türkmenistan ve azerbaycan dillerine çok benzer. geliyärin, gelérim tarzı öz bir oğuz ağzıyla konuşurlar. birçok eski türkçe kelimeyi halen kullanırlar.

tatmin olmayan özel mesaj atsın, onlarca fotograf, video ve nüfus araştırmasıyla cevaplandırayım.