bugün

her türlü konuya ''aç insan''dan, görmemişten, abazandan korkmayı, uzak durmayı.
Canımın sıkkın olduğu bir an aradım açmadı, mesaj attım cevap vermedi. iki haftadır da böyleydi. sildim defterden, her şeyden.
Sonra noldu? Aradı lan bugün;
- Hastayım kanka, ölüyorum lan, grip kaslarımın ebesini zikti, inle inle sesim kısıldı lan
- hıdı youa, geçmiş olsun kanka
- Sorma birader cevap veremedim kusura bakma, ha bu arada senin işi sordum hallettik
- .....
Evet pişmanlığım anlaşılabilir türden. Affet kanka beni, on yılın hatırına.
yani öfke bu kadar kötü bir şeymiş işte...
topuklu ayakkabıyla yürürken çay kahve vb nin taşınamayacağını.
derse gitmediğimiz için o dersten kalabileceğimizi öğrendim. yaz okulunda bu dersin açılmamasından ötürü üniversitelerin sitelerinde deli gibi dolaşılacağını ve uyum olup olmayacağının araştırılması gerektiğini öğrendim. * *
yemeği yakmamak için, pişene dek mutfaktan ayrılmamak gerektiğini.
aslında bunu hep öğreniyorum ve hep unutuyorum aynı 50 ilk öpücük gibi.
özgür kalalı yanık yemek yiyorum amk.
bir insan en yakın arkadaşınız bile olsa kesinlikle o kişinin iyiliğinin sonuna kadar düşünülmemesi gerektiğini öğrendim. söz konusu aşığıysa zat-ı muhteremin; adamın ağzına sıçarlar işte böyle. sıçıldı resmen. *
bi sevgilim olunca insanların ağzına sıçmayacağım lan ben!
5 yıldır beslediğim karakter sahibi, efendi kedimin aslında bir vaşak olduğunu öğrendim. O güvercine saldırmayacaktın talat. Seni hiç tanımamışım.
zayıf yanların kesinlikle kimseye belli edilmemesi gerektiği.
Kampanyadan aldığım otobüs biletini değiştiremeyeceğimi öğrendim..
köfteli kabak yemeği yapmayı öğrendim.**
istiklal marşını mehmet akif ersoy yazmış.
sözlükteki fenerbahçeli taraftarların aslında hazımsız olmadıklarını anladım. vallaha doğru söylüyorum.
nasıl mı?

öncelikle aşağıdaki entry i beğenen fenerbahçeli arkadaşlarımı tebrik ediyorum. entry i beğenenlerin en az yarısı fenerli. kendileri de söylüyorlar zaten. mevzu gülmek olunca düşmanlık , rekabet falan bir kenara bırakılıyormuş demek ki. gerçi bırakamayan kalaslarda mevcut başlıkta. ama onları biz görmezden geliyoruz.

(bkz: fenerbahçe idmanına türkiye kupası atıp kaçmak)
sabahın köründe kalkamayacağın halde saati kurmayacakmışsın .
öyle kanmıycan her söze. sadece önüne bakıcan, doğru bildiğin yoldan şaşmıycan.
sabah gayet sağlıklı olan birinin öğlen morgda olabileceğini, ölümle yaşam arasında ki çizginin gerçekten çok ince olduğunu.
Dost ayagına yatan insanların gün geldiğinde arkalarına bile bakmadan seni ortada bırakabileceğini..
Tanju çolak , hakan şükür , 118 18 reklamlarındaki şişko amca ve metin şentürk ün yalaka olduğunu öğrendim .
müslümanım diye geçinenlerin etrafta özgürce dolaşan insanlar hakkında yaftalamaktan kaçınmadıklarını, mini etek giyen kızın "arandığını" düşündüğünü öğrendim. e be güzel kardeşim çok iyi müslümansan gidip o kızcağızı islam'a yöneltsene, yanına gidip öyle giyinmemesi gerektiğini tamamen kapanması gerektiğini söylesene hatta ve hatta "bana ne islam'da zorlama yoktur isteyen istediğini giyer" diyip yoluna devam etsene. gönlü allah aşkıyla çarpan müslüman kardeşlerimin aslında işine geldiğinde müslüman olduğunu öğrendim. aslında benim bunu bugün öğrenmediğimi öğrendim.
anne ve baba çocuklarının iyiliğini istermiş hep. Bunu öğrendim.
her gördüğümüz üçgen sorusunda bir kenarı eşit verilmişse diğeride kesin eşittir demeyecekmişim.
büyüdüğümde şöminenin üzerinde bir fotoğraf olmak istediğimi, öğrendim. **
sözlükte bol miktarda vatan haini var.
içimden gelenlerin çoğunu yapmamalıyım artık.
uyku düzeni çok ama çok önemliymiş meğerse.
Saba tumer fiili boyanın en çok kırmızısını seviyormuş.
güncel Önemli Başlıklar