bugün

Biraz daha sıkıldım sıyırtmaya az kaldı.
yeni insanlarla tanıştım. ve şunu anladım; her zaman için olmasa da ama çoğunlukla olmakla birlikte yeni insanlarla tanışmak ve doğru bir iletişim kurmak depresyona ilaç olduğu gibi, gerekli olan motivasyonu da sağlıyor. benden ne beterleri varmış, halime şükretmeliyim ve daha çok çalışmalıyım gibisinden. herhangi bir konu olabilir, ne olduğu hiç önemli değil. kendinize değer verin yeter, gerisi gelecektir.
Yaklaşık 1 aylık yorgunluğumu üzerimden atabilmek için, hiçbir şey yapmadım yemek bile. sere serpe uzandım dinlendim.
Yaşamı kısaltıp, ölümü/kurtuluşu hızlandırdım. Bir paket sigara daha gömerek..
76 sayfa agatha okudum yeter .
bugün kendimi sevdim. bana yıllar boyu acı çektiren birini artık unutmaya, stalklamamaya, vaktimi ve enerjimi ona değer vererek harcamamaya niyet ettim. bana zarar verenleri hayatımdan çıkartmaya niyet ettim. çünkü kendimi seviyorum. ben değerliyim, değer görmeyi hak ediyorum.
Semizotu yemeği yaptım.
Spor yaptım sevgilime sarılıp terapi yaptım.
Bulktaymışcasına yemek yedim.
kendimden daha çok nefret ettim.
arpa şehriye pilavı, köfte.
komşumuz, annem ve ben balkonda oturduk, eski komşuları, mahallenin eski halini yad ettik. yani bugün kendim için güzel bir sohbete iştirak etmiş oldum.
internetten Youtube'den yeni yüzme teknikleri öğrendim ve denizde uyguladım. Hızımı ve kondisyonumu biraz daha arttırdım. Ama yeterli bulmuyorum. Çünkü bundan çok daha iyisini başarabilecek bir anatomik yapıya, fiziksel + zihinsel yeteneğe ve kapasiteye sahip olduğumun bilincindeyim.
Diş kıracak kadar sert diyet böreği yaptım.

Çünkü ben bunu eğerim..
Spor yaptım.
Epeydir kendim için sadece nefes alış verişimi sağlıyorum. O kadar.
Son zamanlarda kendim için üZülmekten başka bir bok yapamıyorum.
Az konuştum, çok dinledim.
Buz gibi bira alıp film kiraladım. Eski kafalıyım da biraz.
Düzenli olarak tarihle ilgili kitap okumaya karar verdim umarım uygularım.
küçük gir hücrelerimi dinlendirdim.
kahve yaptım kendime. şu anda da gta5 oynuyorum.
Maske ve sütlü kahve.
Sabaha kahvaltı hazırladım. Sabah bunu bi güzel meyveler, kahvemi içer, keyfim yerinde giderim doktora, iş görüşmesine, eş dost ziyaretine. Güzel başlangıç.

görsel

Sabah sineği, sana şimdiden bişey yaptım. Hadi bakalım aslanım, almadan gelme.
yaşadım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar