bugün

ne edecem layn daha yapacağım çok şey var büyük kanyona işemedim inönüye gidip maç kazanmadım daha şeytan taşlamadım. Ha bide bugün çarşamba olması.
intihar edersem yarın derse giremem ve o zaman sınıfta kalırım.
'bu sabah bir umut var içimde' olan ruh hali. şimdilik tek umudum, okulu bitirmek ve istediğim kadar para kazanabilmek. o umut olmasa şimdiye kadar kalmazdım.
behzat ç.'nin yeni bölümünü izlememiş olmak.
(bkz: )Hayatı ve hataları pek siklememek. Bazen insanın kendi amına koyası geliyor.
Kardeşimin bana çok bağlı olması ve geleceğe dair hayallerim, umutlarım, planlarım.
intihar etme fikri aklınızda yer etmeye başlayıp rahat durmadığı zaman çikolatanın tadı her zamankinden daha güzel gelmeye başlarda ondan.
yarınki sınava mal gibi bütün gün çalıştım. şimdi intihar etsem bu kadar bilgi boşa gidecek.
saat geç oldu yarın bakarız.
Üşendim.
beraberken delicesine aşık olmadığım, nasıl olsa bir gün bitecek gözüyle baktığım eski ilişkimin üzerinden neredeyse bir buçuk yıl geçmesine rağmen şuanki hayatımın her köşesinde zihnen ondan izlerle yaşamak zorunda kalacak kadar zavallı bir bünyeye sahip olmam.

o kadar zayıf hissediyorum ki bazen; hayatın onca acımasızlığına karşı bir meltem yeliyle yıkılacak türden olan benliğimin boşuna nefes tükettiğini düşünmeden kendimi alamıyorum.

intiharın da ötesinde eğer ki bu akıl sağlığı bozuk varoluşumun bir test olduğunu ve eğer daha fazla sıyrık almadan atlatırsam bu anlamsız içi boş günleri baştan aşağı tazeleneceğim düşüncesi beni ayakta tutuyor.
Annemin bana ihtiyacı olduğunu bir kez daha anladım bugün. Onun için yaşıyorum.
yaşanacak çok şey var çünkü. ayrıca azrail ne iş yapacak? herkes kendi işini yapsın.
su çok güzel.
belkilerin belki yarın gerçekleşeceğini beklemek.
annem üzülmesin diye intihar etmiyorum.
Sevdiğim Kız.
yarın her şey bugünden daha iyi olabilir, yarın her şey yolunda olabilir ve benim için en önemlisi, ahiret inancım yok..
belki de hâlâ onunla aynı dünyada nefes alıyor olduğum için şu an intihar etmiyorum.
gerçekleştirilmeyi bekleyen sürüyle hayalin hala bekliyor olması.
yarın edersin, sıkıntı yok.
geleceğe dair taşınan umuttur. sağlıklı, zengin ve mutlu bir hayat hayalidir.
allah var.
cünkü hayat yasamaya deger ve cok güzel... eger gercekten düsünüyorsan, sen bunu okuyan zayif bir pesimistin tekisin.
genellikle yarak kürek şeyler oluşan nedenler.

şu yazdıklarınız sizi hayatta tutuyorsa, getirin ben keseyim la bileklerinizi.