bugün

izmir buca'da bina içinde 10 yaşındaki kızını taciz eden komşusu 55 yaşındaki erol t isimli orospu çocuğunu öldüren 36 yaşında b a isimli babadır.

olay bina içerisindeki kameralara yansımış. kız çocuğu pazara gitmek için annesiyle birlikte hazırlanırken annesinden önce bina önüne çıkmış. 55 yaşındaki karakter yoksunu leş orospu çocuğu, kızı bina içine çağırmış. asansörde taciz etmiş. daha sonra pazara giderken kız durumu annesine anlatmış. anne de bina yöneticisini bulup görüntüleri izledikten sonra eşini aramış.

adam da evden ekmek bıçağı alarak tacizcinin evine gitmiş. tartışma esnasında karnından tek bıçak darbesiyle yaralamış. hastaneye kaldırılan karaktersiz piç kurusu cehennemi boylamış.

önce hakkında müebbet hapis istemiyle dava açılan baba, "öldürme kastının olmadığını" beyan edince kasten adam öldürme iddiası kastı aşarak öldürme ile değiştirilmiş. 12 yıl alan adam haksız tahrik indirimi almış. ceza önce 3 yıla, oradan da hamkeme esnasındaki tavırlar sebebiyle aldığı indirimle 2,5 yıl hapis cezasına çarptırılıp, ertelemeyle birlikte tahliyesine karar verilmiş.

ülkede nadiren güzel şeyler de oluyor.

http://www.hurriyet.com.t...duren-babaya-2-5-40711262
görsel
her ne kadar katil olarak anılacak olsa bile eline sağlık denilesi babadır. misal adam bıçağı alıp gitmese ve suç duyurusunda bulunsa idi. hadi bir şeyler olması gerektiği gibi oldu olay mahkemeye kadar intikal etse idi. hadi gene bir şeyler yolunda gitse dava mahkemede yıllarca sürecek değilde hemen görülecek olsa idi. muhtemelen her şey bu kadar şansa bala yolunda gitse ve kanıtlı olsa bile o şerefsiz muhtemelen hiç ceza almadan yırtacaktı ve belki aynı çocuğa belki başka çocuklara gene tacizde belki nasıl olsa ceza almıyorum diyerek tecavüzde bulunacaktı..
Faşist ve deli bir babadır. 30 yıl ile yargılanacaktır.
tacizci bir şerefsizi öldürmenin cezası olarak 2.5 yıl fazla. ama tck içinde verilebilecek minimum ceza olduğu için hakimi tebrik ediyorum.

ayrıca öyle bir iti öldürüp elini niye kana buluyorsun abicim?

neler yapılabilirdi demeyeyim şimdi burada. *
cebir tekeli devlete devredilmiştir. bu haliyle, tabiat halinden devletli yaşamageçilmiş ve birlikte yaşamanın en temel kabullerinden biri olan suçun cezasının mağdur eliyle değil devlet eliyle verilmesi noktasında insanlar mutabık kalmıştır.

toplu linçleri, cezayı kendi kesen insanlara falan iğrenerek bakıyorum.

ama bir de bu var. böyle şerefsiz, aşağılık tipler var. allah korusun böyle bir şey başıma gelse napardım diye düşünüyorum. aynısı yapardım.

medeni olmayı, hukukun üstünlüğünü falan nadiren de olsa bir kenara atmak gerekiyor. çok istisnai olmak kaydıyla. işte o anlardan biri. ölen yavşağın ıslah olma ihtimali yoktu büyük ihtimalle. kim bilir daha hangi yavrucakların geleceğini karartı. gebersin.
Baba gibi baba.o küçük kız ömür boyu bunun izini taşıyacak malesef.
Baba hakkinda insancil bir karar verilmis. Kizin babasindan yoksun kalmayacak olmasi cok guzel.
hakimin sitemin hakimi olmadığını gösteren kararıdır. helal olsun sana. babayı tebrik etmek gerek ayrıca.
devletin olmadığı yerde herkes kendi adaletini sağlar. bu haberlerden silahlanmamız gerektiğini anlıyorum.
görüntülerde olayın iftira olmadığı kesin. ayrıca adam bina yönetimine de satırla gidip görüntüleri silmek istemiş. onun haricinde aile polis çağırmış ama polis de gelmemiş. o yüzden olay bu noktaya gelmiş.

mükemmel adalet.
Iste bu! Sapiklar mezara!
Kutlarim hakim baba. Eminim o'da vicdanli bir babaydı.
Hakimler karar verirken görüntüler, mağdur ve tanık beyanları deliller nezdinde karar verir. Gayet yerinde doğru ve haklı bir karar gibi görünmektedir. Geberene hiç üzülmedim. Bilakis O duyarlı vatandaşın hiç ceza almadan çıkmasına sevindim. Hayret bu olayda türkiyede adalet yerini bulmuştur. Bunda mahkeme heyetinin de katkısı büyüktür. Hemde Kamu vicdanı yara almadan. Örnek teşkil edecek bir karar.
(bkz: bucalı erkek karizması)
ön yargılı olunmaması gereken konudur.. belki adama borcu vardı veremedi öldürmek icin kızımı taciz etti yalanını ortaya attı nerden biliyorsunuz hemen.
Olay 2017'de, karar 2018'de, başlık 2019'da. Haa senin yeni haberin oldu tamam.
itlaf edilmesi gereken birine gerekeni yapmış, insanlığa büyük bir hizmet ederek başka mağduriyetlerin oluşmasını önlemiş mükemmel bir babadır tabiki.