bugün

doğrudur. sana gelen tüm yumruklar bize gelsin arslanım.
bu ülke halkındır. ne atatürk'ün ne de tayyibin değildir.

Edit: başlik başa
ilk kısmı yanlış, ikinci kısmı doğru olan önerme.
''egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.'' ülkenin sahibini göstermektedir. çapsız çapsız konuşulmamalı, atatürk ezber edilmesi gereken değil, anlaşılması gereken liderdir. aksi mallıktır. ülke atatürk'ün dersen bir kere atatürk'e ters düşmüş olursun.
bu ülke ne yazık ki halkın değildir, ülke uzun zamandır tayyip'indir.

sen bu ülkede hakkını arayabiliyon mu ?

paralar nerelere gidiyor diye sorabiliyon mu ?

peki ya rahat rahat düşüncelerini söyleyebiliyon mu ?

internetin özgür mü, peki ya medyan ?

birine de cevabın evet olsun be.
Zeki, Çevik ve aynı zamanda ahlaklı sporcudur.
bu ulke belli bir kisiye degil, tum turk ve kurde aittir. su donemde uygulanmasi zor bir hadise olsa da baris ve huzur icinde yasamak bizlere kalmistir.
(bkz: turk&kurt united)
bir "malın" bir başkasının eline geçmesi için, bir diğerinin bırakmış olması gerekmekte. Atatürk bırakmadı Türkiye'yi. Ondan başkasının da olamaz. Atatürkçü değilim. Ama düşüncem net olarak budur.
cesaretini takdir ettigim sporcu davranışı, hala bir umut var.
Bu ülke milletin. Bunu cozemeyenler kavga etmeye devam eder.
atatürk gençliğe emanet etmiş tayyip gasp etmiştir.
mülk allahındır. bizler sadece yüce rabbimizin emanetçileriyiz. bugün bizlerin yarın çocuklarımızın olacaajsdjşasşd.
şaka lan şaka. sokayım ülkenize. inşallah bölünürüz.
aklı selim olmayanların öngürüsüdür.yahu bu memleket kimsenin babasının tapulu malı değil,ne onun ne de bunun.
mülkiyetle alakalı olmayan söz. oradaki ''atatürk'ün'' ifadesi mülkiyet ifade etmemekte ülkenin kurucu liderini vurgulamaktadır. hani bir diğeri gibi ben şunu yaptım ben bunu yaptım o yüzden buraları üzerinde en çok benim söz hakkım var kaymağını da ben yerim anlamına gelmeyen söz. ayrıca o atatürk bunu da söyledi;

(bkz: egemenlik kayıtsız şartsız milletindir)
Bu ülkeyi atatürk kurtardı ve kurdu kesinlikle kabul ama demokrasiyi ve işci sendikalarını solcular getirdi (bana göre inönü daha solcuydu) yani dürüst olmak gerekirse iki tarafida sevmek lazim, ha tayyip te 1-2 iyi iş yaptı sonuna dogru batirdi ama. Vefa duygusu atatürke daha cok istirak eder o ayrı konu.
beyler bişey diycem ama kızmayın; atatürk öldü.
Adam işi bitirmiş. Helal olsun lan.
ülke şahısların değil milletin amk.

edit: eksile zihniyetsiz eksile.

edit2: slogan olsa güzel olurmuş lan bu.
güce tapan insanların beyanıdır. bu ülke ne atatürk ün ne tayyip in ne de bir başkasınındır. bu ülke üretelerindir,halkındır ve öyle de kalacaktır çünkü kim iktidar olursa olsun elindeki gücü kendi bireysel çıkarları için kullanacaktır o yüzden topyekün halkın siyasete daha fazla dahil olması daha fazla sözünün geçmesi gerekir.
yanlış olan önerme. çünkü bu ülke halkındır. Atatürk türkiye cumhuriyetini halkına armağan etmiştir.
ayrıca diğer konuya gelirsek o asla doğru olmayacaktır çünkü bir ülke milletindir ve kimse başa gelmekle bir ülkeye bir millete sahip olamaz.
Bu ülke kimsenin değil bizimdir. Atatürk'ü sevelim tamam iyi hoş da bu tapmak nedendir onu anlamıyorum. Bunu söyleyenin çok eleştirdiği zihniyetten ne farkı var? Biri çıkıyor tayyip Erdoğan bu ülkenin her şeyidir diyor öbürü koskoca ülkenin tek adama ait olduğunu iddia ediyor. Boşuna birbirinizi eleştirmeyin bence. Farklı şeyi savunan aynı insanlarsınız. Aynada kendinizi görüp beğenmiyorsunuz sadece.
özür dilemesi için para teklif edilen bir boksörün tişörtünde yazan yazı.

özür dilerse 150 bin tl alacakmış. tabi her onurlu atatürkçü gibi kabul etmedi.

http://www.cumhuriyet.com...lar_verelim_dediler_.html
bir cümle.

bu ülke kürtlerindir.
Yadsınamaz gerçek. Haberin içeriğinde boksOR kardeşimiz bilezik gibi geçirmiştir. Yüreğine sağlık.