bugün

10 ekim 2015 ankara patlamasından hemen önce, meydanda halay çeken insanların söylediği ve ruhi suya ait şarkının sözleri.
10 ekim olaylarında sean ben a.k.a yürüyen spoiler tarafından söylenmesi gereken replik.

diğer taraftan, yok sağcısı şunu demiş yok solcusu şunu demiş, yok insanlar ölmüş teranelerini de anlamıyorum. kendi çaplarında davvvdhhjjj adamları, davvbhjjjjlari (yazacam gülme geliyor kusura bakmayin) uğrunda hak geberip berisi var mı?

ha masumlar diyeceksiniz barış çocuk falan diyeceksiniz, boş laflar bunlar geçeceksiniz.
Türkçüler vs ışıd derken haksız olmadıığımız slogandır. Aslı 1 mayıs katliamı için yazılmıştır.
Devamında “buuuuum” vardır. Arkadaşın hocası da havaya uçmuştur. Afferin kendi kendinizi patlatıp imha edin bizi uğraştırmayın.
Türkçü teröristlerin sevindirik olduğu katliamdan önce söylenmiş şarkıdır.
Bırakın iki yüzlülüğü. Kan kandır. Siyasete lazım olunca medeni hareket, insanlık için yapmanız gerekince benim ne işim var pis kürtlerle öyle mi?
Göz göre göre ne kanlar akıtıldı bu ülkede hey yavrum hey.
Hepiniz ve size benzeyen sizden önceki ve sonraki nesiller de aynı vicdansızlığı yaptı. Aynı aymazlık.
Önce siyasi tarihi okuyun, idrak edin, büyük resmi görün, sonra ağzınız b.klansın.
Gerçi kime diyorum ki, sol frame'e bakınca görünen başlıklar ki çoğu bilinçli kirletme ama yine de yürek burkan, acıyarak, tiksindirerek baktıran cinsten başlıkları üretebilen seviyenin bu konularda doğru kelam etmesi beklenemez.
Adet olunca vajinanın dile getirdiği cümle.
hdp'nin 3 yıl önce bugün, oy yükseltme politikası gereği kendi teröristlerini patlatması olayının saniyeler öncesinde teröristler tarafından dillendirilen slogan.

(bkz: 10 ekim 2015 ankara barış mitingi)
adı barış olan mitinge terör örgütü ve terör partisi bayraklarıyla gelip kanlı slogan atan bir grup piyon eşek cennetini boylamıştır.
suçu sadece orada bulunmak olan sivillerin ruhu şâd olsun.
Bu meydan kanlı meydan, puf.
(bkz: gökyüzünden yere çakılan kafalar)
haplık şarkı panpaaaaaaaaaaaaaa.
boooooom?!!
(bkz: sonra bir ışık belirdi)
Kanlı meydan diyerek geleceği gören değişik bir şeysiniz hewal no kall du ambulanse.
(bkz: bu gala daşlı gala)
güldüren slogan . evet.
trolleri gördükçe utanıyorum, ulan biraz kendinizi orada ölenlerin yerine koyun be! hiç mi vicdan kalmadı, bu kadar ruhsuz nasıl olabiliyorsunuz?

ayrıca bu trollere aktrol yakıştırması yapanlar, ortada bi trol gördünüz mü hemen akp'li deyin ona, bu kadar mı acizsiniz? bu troller ya türk ırkçısı ya da ışid zihniyetindeki tipler, niye her bi sikte ak ak ak amk? götünüze ak parti binası girsin yarak kafaları.
Keşke allahtan başka bir şey isteselermiş. Vay amk.
(bkz: yaran sloganlar)
barış isteyen cici, melek solcuların attığı slogan.
Geleceği görebilen insanların muhteşem tespiti. Adamlara helal olsun olacak olan olayı hemen anlamışlar, içlerine doğmuş. Demek ki barış sever olunca böyle oluyor.
barış mitinginde söylenmiş olan işaret fisegi laf. bu işlere birazcık kafa yoranlar bilirler ki tetiğe basılması için , bir söz, bir işaret gereklidir. geçmiş tüm olaylarda bu olmuştur. artık, burda görev emniyetin.
Marjinal olacağım, entel görüneceğim diye beynin kadar kokuşmuş kominist zırvalarını dün şehit edilen 2 uzman onbaşının ailesine söyle de, göreyim ben senin götünü. Tabi tek kıymetli, dava için ölen senin sarılı kırmızılı, orak çekiçli bayrak sallayan, pis sakallı ağzından artık boku çıkmış marksist, leninist söylemleri kusan, sözde okumuş özde hala özenti komünist, bilmemne partili, sendikalı sözde yoldaşın. Diğeri zaten iç Anadolu'nun köyünde yaşayan, senin sadece piyon gözüyle baktığın fakir oğlu fakir. Buraya yazmayacaktım, ama olaylardan rant sağlamak o kadar bireysel duruma kadar inmiş ki. Kendilerinin bile inanmadıkları abidik, gubidik solcu bozması zırvalarla hümanist, entel sandıkların güruhun içinde yer edinmek, onlardan biri gibi gözükmek isteyenlerle kaynamaya, oynamaya başladı ülke.
Yazık, çok yazık...
Slogan ruhi su'nun bir türküsünden alınmış o yüzden barış mitinginde intikam sloganı atanları yadırgayanlar çok cahilmiş!
Be hey ahmak! Okumaya devam et bakalım o sözde türkünün sözlerini;
"ok fırladı çıktı yaydan! Kalkın ayağa kalkın... Siz şehirden biz köyden!!"
Ne kadar da barış mitingine uygun barış çağrıları! Bildiğin isyan ve devrim kalkışması çağrısı! Çok mu masumca? Çok mu barışçıl? Geçiniz.
Kan isteyenlerin, kan dökenlerin barış mitingi idi. Yersen!
Biz kınıyoruz sevmediğimiz insanlara karşı da olsa terör eylemlerini. Azıcık insan olsaydı hdp'liler, onlar da kınasaydı ya pkk terörünü!
Nah kınarlar. Papucumun barışseverleri!
http://www.taraf.com.tr/g...gan-zannedip-saldirdilar/

Cehaletiniz acıtıyor insanın canını.bilgisi yukarıda ve ruhi su nun türküsü de aşağıdadır.

https://www.youtube.com/watch?v=xM7DAQOyxMc bu görüntülerde olan bazı insan o kanlı pazar günü taksim meydanında ölmüşlerdir.

türkü:
https://www.youtube.com/watch?v=Bsv1AvEqLw4