bugün

Bu şiiri, çok güzel bir sanatçıyı duyduktan sonra yazdım. iyi tanınan bir kişiye televizyonda söyleyin, "şu sıralar internete gereğinden çok giriyorum. keşke daha organize olabilseydim." bu yüzden interneti kontrol etseydim, kırık kalbinizi ebay de açık arttırma ile satabilirdiniz, parayı alıp amazona gidip, daha önce bulunmadığınız bir ülkenin telefon rehberini satın alıp, yabancı dilde gerçekten iyi flört eden birini bulana kadar rastgele insanları arayabilirdiniz.

Eğer internetten sorumlu olsaydım, sevgilinizin tutarsızlıklarını mapqueste girebilirdiniz. huysuzluk sol tarafa, meşguliyet sağa, sessiz kalmak u dönüşü, iyi bir Öpücük ve seks için sonuna kadar gitmek ve her duygusal kesişmeyi yönlendirebilir ve anlayabilirdiniz. bazı günler, tava kadar yüzeysel oluyorum, fakat bütün yönlere kilometrelerce uzanabiliyorum. eğer internetin Napster in, monster in ve friendster. Com un sahibi olsaydım hepsi bir büyük site olacaktı. iş arar gibi yaparken hoş müzik dinleyebilirsiniz ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirdiniz.

Wep sayfası çalıştırsaydım, ölü insanları email atabilirdiniz.

Size geri atmayacaklardı ama otomatik bir yanıt alırdınız.

Posta kutunuzda isimleri olacak her şey istediğiniz gibi. ve mesajın biri diyor ki, ''hey! o benim seni özledim.''

Dinle, ölü olmanın mükemmel olduğunu göreceksin. şimdi büyüyen çocuklara, Süren barışa ve tükenmek bilmeyen şekere geri dönüyorsun. eğer interneti tasarlasaydım, childhood. com meyve bahçesindeki bir çocuğun düğümü olacaktı, bir kılıç yerine kayak sopası ile birlikte, kalkan yerine bir çöp tenekesi ile, bağırıyor, ''ben portakalların imparatoruyum. ben portakalların imparatoruyum. ben portakalların imparatoruyum.'' şimdi beni takip edin. tamam?

Grandma. com Bisküviler ve tükürük banyosu talimatları için bir tarif olacaktı. bir, iki, üç. bu bir hotdiggitydog. com'la birleşiyor bu benim büyük babam. onlar sizi dördüncü evliliğindeki huysuz eski polis babasını anımsatıyor. o biraz şapşal fakat hala yılbaşında zencefilli kurabiye gönderen meyve bahçesi 'nden çocuğu toplayan portakalların imparatoru, beni büyütüp ben olmamı sağlayan anneye bağlıdır. çocuk genelde çok uzağa gidiyor. Bu yüzden, eğer internetin imparatoru olsaydım, sanırım hala ölümlü olacaktım, ha? fakat bu noktada, belki mümkün olan en düşük ev kredisini alacaktım ve olan en büyük penise sahip olacaktım. bu yüzden ofisteki ilk günümde Spam i kanun dışı ilan ederdim. ona ihtiyacım yok. internet dahisi olacaktım ve kendim belki bunun gibi kablosuz bağlancaktın.

Ha? Belki Google bunu işe alacaktı. intenet'in akıllı, vahşi ve organize olduğunu ve düşündüğüm kadarıyla bir modern gün mucizesi/kahini bunu yapana dek sunucularınızdan ve firewall'larınızan bir virüs gibi içinden geçebilirim, fakat, Mac'inizin nasıl büyük ve PC olmadığını ya da PC'nizin havalı olduğunuz zaman havalı tanrı. net olacağı üzerine iddaya girmek istersiniz. Tahminimce bu hayata benziyor. Yapıp yapamayacağınızın bir sorusu değil. Öyle, değil mi? Arayüz ile etkileyebiliriz. Bağlandığımız her şanlı an da sanal dünyanın ulusal marşını "You've got Hallelujah" yapabiliriz Bir dua okumazsınız. Bir ilahi yazmazsınız. Mistik bir melodiyi tekrar edip durmazsınız. Düşündüğünüz kişi her kimse ona kutsanmış bir email gönderirsiniz dah da la dat da dah da la dat dot com.