bugün

yakında işsiz kalacak yazar beyanı.

hem de oyumu sırf akpye vermedim diye, anlatıcam sözlük kime bahsetsem bilemedim ben de buraya yazıcam amına koyim, yazayım yeter. belki mod silecek, sözlük formatı diye. belki çaylak yiyeceğim küfür ettiğim için ama zerre sikimde değil, içimdekileri kusmazsam bu gece rahat uyuyamam.

facebookta takılıyorum, paylaşımı gören birileri kesin vardır. ekşide yazarın biri uzun adam sevdalısı biriyle muhabbetini anlatmış. benim de hoşuma gitti entryi paylaştım üzerine de sistem ve sistemin köleleri şeklinde yazı yazdım.

işimden fazla bahsetmek istemiyorum, kabaca şöyle bahsedeceğim; çocukluğumu bilen bir abimin yanında çalışıyorum. işe başlamadan çok severdim kendisini gayet karakterli bir insandı, bakın adamdı demiyorum çünkü adamlığı kalmadı çaktımın herifinin benim gözümde! zamanında koyu milliyetçi olan insan son 3-4 yıl içerisinde ne oldu nasıl oldu neden oldu bilmem beni gram ilgilendirmez. bildiğin uzun adam aşığı olmuş, ağzına al dese gırtlak show yapacak. o derece.

aradan kısa bir süre geçti 2 saat civarı telefonuma mesaj geldi ve tam olmasa da şöyleydi; benim yerimde olmak isteyen ve oyunu ak partiye veren bir çok insan olduğunu ve bu insanların benim yerime işe alınması için baskı yapıldığını, daha dikkatli paylaşımlar yapmam gerektiğini anlatan bir mesaj.

paranın amına koyim be sözlük, uğruna savaşacağımız değerler boş çıktığı sürece savaşmanın ne anlamı var? yıllarca abiydik, kardeştik.. amına koyim hepsinin, size bir şey olmasın.

ha bu arada ankara'da iş teklifleri değerlendirilir..

edit: rahatladım amk, uyuyabilim heralde artık..
özet: (bkz: kariyer net)