bugün

Chelsea'yi havaalanında çiçeklerle karşılayan reziller kadar hain olmayanlardır.
galatasaray israil bayrağı açınca vatan haini olmuyor da,chelsea desteklenince mi vatan haini olunuyormuş?

görsel
ülkesinin takımı olması sikinde olmayan insandır. kendi takımı olmadıktan sonra ister 3 atsın, ister 6 yesin. gönüller 6 yemesinden yanadır.
sevilla tribünlerini kadıköyde dolduran, cska moskova bayrağı açan, bununla yetinmeyip israil bayrağı açan, chelsea'yi 2008 de havaalanında karşılayan taraftar söylemidir efenim.
belki bazı ingilizler de galatasaray'ı destekleyecek. o zaman taraftar miktarında kayıp yaşamazsın rahat ol.
şu anda ülkesine sahip çıkan kim? evet fenerbahçe, ali ismail korkmaz fenerbahçe yıkılmaz deyip tüm hırsızların karşısında duran, atasını, milletini, vatanını, bayrağını koruyan ve zaten bu amaçla kurulmuş olan takım hangisi? o da fener..

zamanında ilk olarak chelsea'yi karşılayan kim? evet GS, peki ağzına bir kere olsun vatanı milleti almayan takım hangisi? lisesinde hala fransız ekolunu öğrencilere dayatan kim?(tabii birde fenerbahçe kolejine bakın, yiyorsa 6 ilkeden birine karşı çık!) bir kere olsun bu hırsızlara tepki göstermeyen, varsa yoksa şampiyonluğa oynayan, ülkeyle alaksı olmayan kim? bırakalımda GS alacağına chelsea alsın şu maçı, en azından vatan sevgisi körelmiş insanların bir yerleri kalkmazda fenerbahçeye karşı dilleri fazla uzamaz!

ünal aysal'ın bu ülkeye getirdiği kupadan bi hayır da gelmez...
bazı galatasaray'lılar hava alanına karşılamaya gittiği için desteklemiyor bir çoğu. ne farkınız kaldı şimdi israil bayrağı açanlardan ?
tanım: belki vatan haini değilde, fanatizmin kurbanı olan kişilerdir...
fenerbahçe veya beşiktaş taraftarı değildir. genetiği bozuk vatan hainleridir. hainliğin takımlığı olmaz. aynı şey fenerbahçe veya beşiktaş'ın da başına gelebiliyor.
sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi dimdik dimdik sloganları ile biraz da olsa kendilerine gelecek olan vatan hainleridir.
Havaalanında Chelsea yi karşılayan Galatasaray taraftarlarını örnek alan kesimdir. Siz yapınca vatan hainliği olmuyor mu sorusunu sormak durumunda bırakıldığımız olaydır.
(bkz: )benficalıgsliler
destekleyen vatan haini ise ellerinde cicekler hava alaninda karsilayanlar ruhospu cocugudur.
galatasarayın ve galatasaray taraftarının pek de sikinde değildir açıkcası.
gs yenince vatan kurtulacaksa destekleyelim madem.
15 ay askerlik yaptım. her gece bu vatan için götüm titreye titreye nöbet tutum. sıcak evinde takımını desteklemediğim için beni vatan haini görenlere gülerim sadece. sikik bi takımı desteklemediğim için vatan haini olacaksa olayım . sokayım galatsaraya.
GALATASARAYi cekemeyen (bkz: fenevliler)
(bkz: takım tutmakla vatanseverliğin ayırımına varamamak)
fanatikliğin dibine vurup yanlış yaptığını düşündüğüm kişidir. He bütün kabahat onda mı? hayır değil. Asıl kabahat bu memlekette sporun; beşiktaş, fenerbahçe ve galatasaray arasındaki ölümüne rekabetten ibaret olduğunu düşünenlerdedir ve rakibe hangi şartlarda olursa olsun çelme takmaya çalışıp, rakibi sindirip, ezme niyetiyle yanıp tutuşan holiganizmdedir ve bu zihniyeti destekleyenlerdedir.
belki benim chelsea ya ayrı bir sevgim var? belki ben galatasarayı sevmiyorum? sana ne kardeşim?
ne kadar güzel bir durum olmasa da böyle insanlar vardır. ama bunu bir takımın taraftarına mal etmemek lazım. sonuçta ne kadar galatasaray'ın kazanmasını istemeyen fenerli veya beşiktaşlı bir taraftar varsa destekleyecek de o kadar taraftar vardır yine içlerinden.

sonuçta galatasaraylı olarak biz de çevremizde fenerbahçe veya beşiktaş'ın rakiplerini destekleyen renktaşlarımızla karşılaştık, karşılaşmaya da devam ediyoruz.
trabzonsporluyum, galatasaraya chelsea karşısında başarılar dilerim rabbim inşallah yüzünüzü güldürür.
benimdir. kadrosunda karaktersiz herifleri barındıran bir takımı destekleyeceğime chelseayi destekleyeceğim.

(bkz: burak yılmaz)

(bkz: felipe melo)

(bkz: emmanuel eboue)
cemaatsaray'ı sevmeyen pis hayınlardır, zalımlardır.
(bkz: içimizdeki irlandalılar)
bağdat caddesi civarı kümelenmişlerdir.