bugün

iyi yürekli bir yazırdır. onurlu bir kişiliği ve empati yeteneği ile beni büyülemiştir.

(bkz: değer kazanacak buralar)
(#20309459) okuduğunu anlayamama, okuyamadan zırvalama konularında master sahibidir.
(#20457234)
hem placebo hem radiohead hayranı yazar.
(bkz: bursasporluların dayanılmaz hafifliği/#21002958)

yine bir başlık açmış ve yine kaçmıştır. kaçarak adam olunmaz keke... öğren bunu. madem dedin bir laf arkasında dur inşallah büyüdükçe öğreneceksin.
Onuncu nesil çaylak. Hem bursa halkına hem şahsıma hakaret eden ucuz insan. Hiç hoşgelmemiş.

brianmolko, ergen olarak yaftaladıklarına ve konuşmalarına dikkat et. Kimin ergen olduğunu çok net belli ediyorsun çünkü. Açtığın başlıklardan kaçman karakterini de ele veriyor zaten.

totona güveniyorsan heykel meydanında konuşacaksın çaylak.
tanımıyorum ancak hem radıohead hemde placebo varsa ıyı bırıdır.
10.nesil hoşgelmiş.
fernandes'i övmek için ''geldiğinden beri 80 asist yapmış'' diye sallayan yazar. sonra ayarı verince 35 asist olarak düzeltti tabi. aferin. fernandes kim 80 asist yapmak kim.
nikini sevdim.

brian kardeşi severus paris konserinde fransızcası hala akıllardadır.
fenerbahçe'nin bütün orta sahasını topla, fernandes etmez diyen yazarımsı. emre belözoğlu zaten iki yönlü orta saha olarak fernandes'in eline verir, ama gelelim meireles'e. meireles portekiz milli takımında banko oynar, fernandes'in esamesi okunmaz ahaha. neyin kafasını yaşıyorsun sen?

edit: eksilemiş kıyamam. *
(#23042768) bir insan başkasına tepki verirken bu kadar g.te gelebilir.
bakın;

--spoiler--
sanırım türkçe bilmeyen yazdıklarını google translate kullanarak türkçeye çeviren yazar.bu kadar fazla imla hatası olan,bu kadar düşük cümleler kurmak da büyük başarıdır aslında

--spoiler--
1-"sanırım türkçe bilmeyen yazdıklarını google translate kullanarak türkçeye çeviren yazar". bu nasıl cümle? burada bu arkadaş, söz konusu yazarın türkçe bilmeyen yazdıkları olduğunu iddia ediyor heralde. heh heh heh
2-"bu kadar fazla imla hatası olan,bu kadar düşük cümleler kurmak da büyük başarıdır aslında"
artık buna diyecek söz kalmamış. adam bi cümle önce yazdığını unutuyor. Seni oraya edebiyatçı diye göndereni ...
NOT: küçükken galatasaraylıydı. ehe ehehehehehehe