bugün

hayırrrrrrrrr. everest'in zirvesine 10 metre kala kadını ehereh eherhe diyerek aşağı itmektir.
yapılmayacak şeydir.

(bkz: sıçtı cafer bez getir)
çok sık tekrarlaması halinde başını sokacak başka delik bulmak zorunda kalınabilir.
ayıptır.
insan insana bunu yapmaz.
hemen eli girer devreye, erkeğin vuruşlarından çok daha seri bir şekilde daire çizerek ovalar klitini. sorun değil o yüzden.

çot karı mı sikiyorsunuz da böyle dert ediyorsunuz anlamadım ki.
kadını çılgına çeviren bir hareket.
(bkz: hatunu kola şişesi sanmak)
(bkz: gelde çık işin içinden)
bu eylem bayan arkadaşı ilk saniyeler biraz rahatsız edecektir lakin ardından daha kızgın bir hale dönüşecektir. ama azıyor diye bunu bir kereden fazla yapmayın.
bir kadına yapılabilecek en yanlış harekettir denilebilir.
hatunun size yalvarmasını sağlayacak eylemdir.
gözleriniz hafif kısık, yüzünüzde en puşt gülümsemenizle, ellerinizi omuz hizasında kaldırıp olabildiğince açarak boşalmak üzere olan kadının içinden çıkarsanız bir sermet erkin tadı yakalayabilirsiniz.
bencil erkeğin yapacağı iştir.gelde bubu yapan adama kıl olma.
katil olmanıza sebep olabilecek eylem. düşünsenize, erkek altta, siz üstte. hissediyorsunuz, çok az kaldı, elleriniz kollarınız hissizleşmeye başladı, soluğunuza siz yetişemiyorsunuz.
bir manevra ile erkeğiniz içinizden çıkıyor.
ne olduğunu anlamıyorsunuz önce, "aşkım dur çıktı" vakası sanıyorsunuz.
adam karşınızda gevrek gevrek sırıtıyor.
belki sizden önce boşaldı, belki uyuzluğuna yapıyor.
ertesi gün manşetlerdesiniz.

ş.y(28), g.a(30)'nın penisini kesip zorla yedirdi. zanlının partnerinin ölmemesi için gerekli tıbbi müdahaleri yapmış olması kasıtlı bir cinayet girişimi olduğunu gösterir nitelikte. ş.y.'nin ifadesinde "bu üçüncü yapışı, sonuna kadar haketti, aslında g*tüne sokmalıydım" cümleleri yer aldı.
(bkz: çökertmeden çıktım da halilim)
yanlışlıkla yapıldığında bile okkalı küfür yemenize sebep olan hadisedir.*
orgazm ışığı yanmadığı için boşaldığı anlaşılamayan sevgiliye yapılan haksızlıktır. bir tepsi baklava ile gidilip özür dilenmelidir.
kadın kaşar ise çok akıllıca bi harekettir..karıya zevk verecem diye bir tane velet sorunu engellenmiş olur.
güncel Önemli Başlıklar