bugün

Ciddi anlamda genel kültür arttıran bir eylemdir. Ayrıca harbiden çok eğlencelidir.

gozler kapatilir, harita rasgele saga sola kaydirilir ve bir noktaya cift tiklanir. Sonra gozleri acabilirsiniz. Bir gun koca okyanusun ortasinda kucuk bir kayaliga denk gelirsiniz, bir gun çölün ortasında bir vahaya.

sonra gelsin hayaller..

bugune kadar adini sanino duymadiginiz bir koy. Medeniyetin ugramadigi bir dag. Yagmur ormanlarinin ortasinda bir akarsu.

bazen cocuklugunuzun gectigi mahalleye donersiniz. Bazen lisenin bahcesine.

olm cok guzel lan.
Aktroll eylemidir gizlice girip başka ülkelerin köprülerine yollarına bakarlar.
Bu şekilde hep new york'a gidip hot dog yerim.
Neden böyle bi şey yaptığımı bilmiyorum ama cok eğlenceli degıl mi ya? özellikle hiç gitmediğim yerlere bakmak güzel hissettiriyor
Özellikle öğle aralarında gerçekleştirdiğim aktivite. Böyle stonehenge'a filan gidip takılıyoruz muhsin ile. Sonra hooop alıyorum googleın çocuk adamını, atıyorum londra'ya. Takıl babacım. Hadi gel takılalım biraz muhsin. Geceler bizi bekler.
Çok çılgın bir eylem.
yine gelmiş olan istek, ben bi parise gideyim de geleyim.
Tanıdıkların evi yoklanır.
Kendi evine tur düzenlenir.
Okula gidilir.
Memleket turlanır.

Programdan çıkılır.
Zamanında Medellin'i az hatmetmedim google maps vasıtasıyla.
Hedeflenen ulkeye gidildiginde “o mekan buradan saga donunce” diyerek itici olmaya yariyor.
google street view sayesinde daha da güzelleşen eylem. Dolaşılan şehirlere bir de içinden bakmak keyfe keyif katıyor. Türkiye'yi gezdim derken arada avrupa'ya, japonya'ya, madagaskar'a ve dahasına gitmek ufak da olsa bir mutluluk veriyor.