bugün

Aklıma kötü şeyler geliyor, yazmak istemiyorum.
Boş otobüste ayakta giden ve buna ek olarak hiç bir yeri tutmamaya özen gösteren erkeklerden daha az tepki alan varlıklardır.
vurduruyordur. hemde ayakta bütün otobüse. evet.
Arkadan yemiş bir kaltaktır.
dertleri vardır.
Muhtemelen Bir sonraki durakta ineceği için oturma gereksinimi duymamış kızdır.
Kıl dönmesi ameliyatı olmus olabilecek kızdır.
problemleri olabilir. fiziki ve zihinsel. sorun yapmayın arkadaşlar. kafanızı dönün ve umursamayın ilgi çekmeye de çalışıyor olabilir.
ne kadar art niyetlisiniz, ne kadar karamsar.

biri de çıkıp iyi şeyler söylememiş!

(bkz: basur)
Durduruyordur.
"Yaşlı birisi gelirse rahatımı bozar en iyisi ayakta gideyim" diyen kızdır.
Sabah sporudur , Uykusu açılsın diye yapıyordur.
(bkz: Erkeklere güvenmiyordur).
Şuan karşımda olan imam hatipli kızdır.
acısı büyüktür. evet.
otobüsün koltuklarını beğenmeyen kızdır.
8 dakikalık yol gidecek olan kızdır. Zira evimle okul arası otobüsle 8 dakika olduğundan oturmayı tercih etmezdim. Eh onunla mı uğraşıcam eşek ölüsü gibi çantayı çıkar sonra geri takıyım derken saçları boz onu düzeltiyim derken durağı kaçır ohoo.
varlığının tüm otobüs tarafından farkında olunmasını isteyen kızdır.
bir sebeple oturamayan kızdır muhtemelen.
basurdur.
ineceği durağın yakın olması muhtemel olan kızdır. Aktarma yapacaktır ve yürümek istemediği için birkaç duraklık yere otobüse binmiştir. Aynştayn was here.
ikili olan boş koltuğa oturduğunda koridor tarafına erkek oturursa namusu kirleneceğinden dip tarafa kız oturmasını o da koridor tarafına oturmak ister. tabi bir yandan da yanında genital bölgesini suratına doğrultmuş erkeğin sakso çektirmesini hayal eder.
sizin kucağınıza oturmak istiyor olabilir. başka bir türevi için; (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
vahşice sevişen kızdır.
beni kaldırarak oturmasını istediğim kızdır. (bkz: ince görmüş)
koltuklara sürttürülmüş olma ihtimalini göz ardı etmeyen uyanık kızdır.