bugün

bütün ekranı doldurmasından çok daha anlamlıdır.
ince mesaj veriyordur aslında.

(bkz: benim için boşsun)
(bkz: ne kadar boş bi insansın sen ya)
sen kimsin ki sana mesaj yazmaya parmaklarımı yorama diyen sevgili.
kaşınan sevgilidir. uyuz olsundur kaşımamalıdır.
"Bu boşluğu sen doldur" anlamına geliyor olabilirdir.
bi önceki mesajı iletilmediğinden bir daha mesaj atan sevgilidir.
telefonu tuş kilidi yapmayı unutan ve istem dışı mesaj yollayan olaydan bir haber insan.
hatırlasın da benimle ilgilensin demek olabilir. 'bu boş mesaj neydi?' sorusuna 'cebimdeydi telefon, yanlışlıkla göndermiş olmalı. napıyosun hayatım?' cevabını vermesi muhtemeldir.

diğer bir versiyonu da, 'ne kadar boş adamsın' demektir.
karşı tarafın boş oldugunu ima ediyodur. verilecek cevap hadi ordan regal olabilir.
mesajının aksine çok hoştur.
ilgi isteyen sevgilidir, mutlaka bir şeyler eksik bırakılmıştır.

simiole şöyle demişti birgün;

sevgilim,
biz kadinlar ilgi isteriz. su isteriz, yeni gordugumuz o muhtesem lacivert topuklu botlari isteriz, banyonun üç haftadir bozuk spotu degistirilsin isteriz, saatlerce konusup bir gunu bin detayla anlatmak isteriz, teselli edilmek, tez stresinden arinmak icin o ayak masaji aletini isteriz, yuzumuze dokunulsun, sevilip oksanmak isteriz, durup dururken kavga cikarmak ve sonunda affetmek isteriz, evi hic toplamamak, kredi karti hesabi yapmamak, o surede yatip gozlerimize salatalik dilimleri koymak isteriz, her hareketimize ovgu, her yalanimiza kabul, her sinirimize sabir, her opusumuze bir sari altin isteriz.
bilmem kaç- bin sms hakkı olan sevgilidir.
peki diye atmasından iyidir.*
bence boş mesaj "umrumda değilsin, seni takmıyorum" demektir. peki tamam gibi şeyler söylemesi daha iyidir en azından umrunda olduğumu bilirim.
bir önceki attığı mesaja cevap alamayan sevgilidir. boş mesajla az önce attığım mesaja noldu mesajını vermek ister ve bunu hiç bişey yazmadan sağlar.
"ne dersem deyim senin için bir şey ifade etmiyor" demek istiyordur.
atsın da boş atsın denilesidir.
satırlarca yazıya "?", yazıyla: soru işareti, atan sevgiliden hallicedir.