bugün

-bundan 0 aldım o kesin. diğer ikisinden 100 alsam, hoca da sözlülere 100 verse..

(bkz: kaldı mı yirmi dohuz)
kaybettiği bşyin olmadığını düşünen öğrencinin içinde bulundugu durum.
zevk almaya bakan öğrencinin davranışıdır.
(bkz: tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakıcaksın)
sınavdan kaç alacağının belirsizliğini yaşamayacak öğrencidir. sonucu belli bir sınava girmiştir..
disipline gidecektir. boş kağıt vermek öğretmene saygısızlık sayılır ve disiplin suçu olarak görülür. en azından 3-4 kelime saçmalamalıdır.
sınav sonrası cevaplara bakarken "ulan ben böyle mi yapmıştım, ne demiştim" diye boktan bir duruma düşmeyecek olan öğrencinin durum.
Aslında rahat değildir ama rahatmış gibi davranıyordur. 'nasıl olsa finalde düzeltirim' dese bile içten içe düzeltemeyeceğinin farkındadır.
Her matematik sınavında yaşarım bu durumu.
(bkz: risk nedir)
Bana da verin o rahatlıktan.
rahatlik yoktur ic buruklugu vardir disari rahat gozukmeye calisilir.
Finalde yapıldığında daha da rahat olunur. Ulan nasıl olsa yaz okulundayım bari iki saat burda beklemeyip dışarı çıkayım bizimkilerle takılırız rahatlığıdır. Tavsiye edilir.
dönemde finale bakacağız artık, finalde büt var hacı, bütte yaz okulu var aga, yazın seneye alırız bea diye 4. sınıfa kadar sallar. 4. senesinde Aklı başına gelir.
Bütte sikeriz. (15)
düşünceli öğrencidir. sınavın bir mantığı vardır. mesela geçmem için 40 puan gerekiyorsa( ki hocaların neye not verdiğinden tut nasıl not verdiğine kadar her şeyi biliyorsan) o zaman yalandan 30 luk kağıt vermene gerek yoktur.
sırf daha fazla alırım diye kağıda saçma sapan şeyler yazan öğrencidense böyle öğrenciyi hocalar daha çok sever.
ha sana hiçbir şey öğretmedim hayvan der belki içinden ancak en azından vakit kaybı olmazsın.
strese gerek yok yani.
sorulara ve hocaya baktın mı o sınavdan kaç alacağın bellidir. ne hocayı yor ne kendini zorla.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar