bugün

de da nın yazımını yanlış yapmış insanı rencide eder ve bundan büyük bir haz alır.
Psikoloji felsefe sosyoloji gibi bölümler yerine para için mühendislik, tıp gibi bölümlerde okuma.
bilmediği konu hakkında fikir sahibi olması.
Boş beleş insan olduklarını asla kabul etmemeleri.

Genelde nereden kaynaklandığı belli olmayan Vohıhohovvvv bir özgüvenlerinin olması.

Bir halt yapmayıp az çok kendi çapında çabalayanlara akıl vermeye çalışmaları.

Bu entry yi olur da biri okursa "aaa evet var öyle insanlar" deyip hiç üstlerine alınmayacak olmaları.

Not: bu entry herhangi bir yazara ya da insana gönderme olmayıp zamanında abimin küfürleşe küfürleşe kavga ettiği oda arkadaşının barışma aşamasında bütün o küfülere alınmayıp "bana boş beleş insan dedin" diye trip yapması hatırlanarak yazılmıştır.
(bkz: aa benim lan bu)
(bkz: uludağ sözlük yazarı olmaları)
Çok konuşmak, boş konuşmak, herşeye muhalefet olmak, sosyal medyayı aşırı kullanmak. Aklıma gelenler bunlar.
kendilerinin olamadığı, olmak istediği insanlar gibi davranmaları ve konuşmaları, özelliklerinin sadece bir tanesidir.
is aramadan Kaldırımda yürüyüp anaa kaldırım mühendisi oldum lan ehue ehue ehue diye şaka yapanlar. Yüzsüz it.
Okulda bir kız var mesela beni görünce kaçıyor. Sanki ben adam yiyormuşum gibi. Aptal bir kız ama ben ona herhangi bir şey de söylemedim.
Kendine güveni yok sanırım. Özgüven sorunu taşıyor. Bu örneği vermek istedim.

insana hiçbir şey katmayan kişilerdir. Muhabbetleri basmakalıp ve sıkıcı olur. Tat vermezler. Hayatınızda olmasa da olurlar.
boş beleş oldukları çakılmasın diye her konuda ahkam kesmeye kalkıp rezil olurlar.
Sürekli kari kız kovalar ama netice 0dır hiç kız kovalamayan tipten daha az sevgilsi olur eziktir çok konuşur ama bi sik bilmez.
kimse boş beleş insan değildir. sadece hayatın darbesini yememiş insan vardır. yedikten sonra sike sike doldururlar. tabi kendisinin yanında sevdiklerine de çektirdiği acılar ileriki vakitlerde katmer katmer kendisinden çıkacaktır.
- kabadayı gibi yürürler.
- berberlerde günlerini geçirirler.
- saçları kazıtıp kara gözlük takarlar.
- vücut çalışırlar.
- resmi gazeteye inanmazlar.
Nasa tişörtü giymek.
ateistlerdir. bunlardan ülkeye bir tane fayda
getiren henüz görülmemiştir. kendi bokunun tadını
merak edip yiyen tiplerden ne hayır gelir. yazık..
Boş beleş insan boşuna boş beleş olmamıştır. Hayat boş beleş olacak bir şey yaşatmıştır.