bugün

delikanlımühendisin bir üst modeli olmayı kendine misyon edinmiş kişilik,sölük yazarı.
Yenilen bir ordunun....,
düzen bağını yitirerek asker onurunun gerektirdiği bütün bağları bozması, hezimet.
(bkz: üniversitelerde pkk ile mücadele)
sözlükte provakasyon yaratmaya çalışan kendisi gibi olanaların yanında yer alan yalan kişi...
Morali bozulmuş, yılgın, çökmüş.
stilini ve bakması gereken yönü baştan ayarlaması gereken kişi.
Bir askerlik terminolojisi olarak "yenilgi" anlamına gelir.
Bir toplulukta karşılıklı güvenin bozulması ile beliren karışıklık.*
Tamamen bilinçli olarak belli yazarlarla uğraşan, bunu özel mesajla "aramızda çekişme var" diye belirten, benim iftiracı olduğumu söyleyerek bana hakaret etmiş bulunan, sonra da "birden üstüme saldırmaya başladılar, ben suçsuzum" ayağına yatan, güzel yazar.
polemik yaratma ugraşı içinde olan ve daha önceden baybars ın anlattıgı gibi banada aynısını yapan yazar...
Sözlüğü ayar vermek için yaratılmış bir ortam sanan, benim hakaret ettiğimi iddia eden * hoş yazar.
devamlı ayar yiyen ve bundan zevk aldıgını düsündügüm, saçmalamanın doruklarına varmak üzere olan yazar,hoş insan....:)
Son aldığım duyumlara göre sözlükten uçmuş yazar.
ilk öncebi kıza aşık olursun üniversitede.sınavlardan sonra kızateklif etmeyi düşünürsün.hani sınavdan kötü almasın diye.oysa sen ne kadar çalışırsan çalış onu düşünmekten dolayı sınavdan 24 alırsın o da 60 alır.bozgun budur işte.
murat ak'ın destur albümünde yer alan, vahde altyapı üzerine kurulmuş, ara ara klarnet sololarının eşlik ettiği, çamur üslubunu yansıtan şarkılardan biri. şubat dizisinin 25. bölümünde de çalmış ki şuradan izlenebilir:

http://www.youtube.com/watch?v=TFezl3WAHDY

pınar farımaz'a ait sözleri de şöyledir:

Konuşsam yalan sussam ihanet
Günah tek kalan adı kıyamet
Beni vurdular can da esaret
Bir sözüm yok yok dilde cesaret
Yarda mevsimler sürgün
Kime kaldı bu bozgun
Yürek bedende değil
Nerede ruhum
El alaya yüz tutmuş kaldım biçare
Bir ah değil bin laf değil ölsem ne çare
Yarda mevsimler sürgün
Kime kaldı bu bozgun
Yürek bedende değil
Nerede ruhum
mükemmel bir murak ak şarkısıdır. çamursuz zamanlardan sonra ilaç gibi gelmiştir.
akşamüstü birasıyla bu kadar mı iyi gelir? mutlaka dinlenmesi gereken bir şarkı. klarneti kim çaldı acaba? bilen varsa beri gelsin. serkan çağrı gibi geldi..
League of legend'ta oyunu kaybetmenizden sonra ortada beliren kirmizi buyuk yazi. Ayrica bu nadide sozlugumuzun bir yazaridir.