bugün

bir sosyal hiledir ve sık sık görülür.
çok uzun görünmemek için topuklu ayakkabı giymemek de bir derttir.

nicole kidman az mı çekti?
kadınlar giydiği zaman boy farkı gözetmeksizin, problem yaratmayan ama erkekler giydiği zaman hoş olmayan görüntülere sebep olan durumdur. hele o yumurta topuklar yook mu? Üzerine kusulması müstahaktır. ıııyyy iğrenç. yapmayın gençler lütfen. çok rica ediyorum ellerinizle harcamayın bodur bedenlerinizi. kısa olmak kusur değil, göze sokmak günahtır.
kisa boylularin komplekse girmesiyle yapilan eylem. psikolojik bozukluk.
fuck me shoes tadında olmadığı sürece desteklediğim bir kadına yakışan en güzel şeylerden birisi topuklu ayakkabı giymektir.
kadınların vazgeçilmezidir.
kısa boylu kadının bacak boyunun kısalığını daha da gözler önüne seren bir topuk boyu seçilmişse sonuç gayet itici olabilmektedir. Uzun boylular için tam bir paradokstur, ya sevgilinin boyuna posuna uygun topuk boyu seçmek için uğraiıp durur kadın, ya da boşverip boyna boy endamına endam katar.
gereksizdir topuklu giyilebilir ama bu sebepten olmamalıdır kısaysan kısasındır ve bu aslında hiç de kötü bir şey değildir bunu saklamaya gerek de yok.
bazen acılara boğan olaydır.

bu aptallığı bizzat yaptım boyumu tam 12 cm uzattım.

yıldız teknik üniversitesi'nin geçen yıl ki mezuniyet balosuna arkadaşım çağırdı. e gittim tabi. oh dans ederiz, aman efendim istanbul manzarası görürüz dedim kalktım gittim. oturduğumuz loca da sadece inşaat mühendisliği vardı, 3-5 tane kızdan ibaret malum. neyse aralarından biride ben. 12 cm topuk neyimeyse benim boy olsun mu 185. ulann kızlar yanımda minicik kaldı. ben de yarmagül gibi devasa dolanıyorum. boy kompleksli arkadaşlarım yüzünden ne dans edebildim ne de eğlenebildim. her fotoda beni oturttu kızlar. erkekler desen bütün solanda herhalde benden uzun 3-4 erkek anca vardı. ne dans edebildim ne de rahatca boy gösterdim. velhasıl o topuklar yüzünden masayı ben bekledim. burnumdan geldi.

bu yüzden akıllı olun böyle gereksiz atraksiyonlara girmeyin. yumurta topuk iyidir, candır.
erkeklerin boyu uzun göstermek için yapacak bi şeyi olmadığı için mundar buldukları durum.