bugün

anca kucakta gideri olan kızlardır. yatağı bozmadan kucakta işini bitirebildiğin hatundur. bence sevilmeyi hakediyolar.
abazaların sığlığıdır.
(bkz: boyla ilgili başlıkların sükse yapması sorunsalı)
1.60 normaldir aşağısı kısadır. ama bu türkiyede sorun değildir.
"1.70 den uzun kız zaten türk değildir" lafını görene kadar "ahh ne çekti bu kız" diyecektim ama çok şey çektiğini anladım.
ulan benim sivaslı arkadaşım var kızın boyu 1.83 kız her gün babet giyiyor. 1.78 olan beni arada koynuna alıyor seviyor. sen ne diyorsun allahını seversen

edit: yazı hatası.
her editte 1 hata çıkıyor amk. iyi değilim bugün.
aslında işlevinden çok boyunun önemli olduğunu karşı cins üzerinden itiraf etmektir.
1.75ten uzun gayette türk kızı vardır. türküm birebir canlı kanıtım. ama her kısa boylu kız çirkin veya kezban olacak diye bir genelleme de yapılamaz. kısa boylu kızların tek suçu uzun boylulara bok atmak.
ne demek 1.70 ten uzun olan kız türk değildir. ben türk değil miyim sorusuyla başa çıkmak zorunda bırakıldığım haince bir saldırıdır. şiddetle kınıyorum.
1.60 normaldir, onun altı kısadır. Şimdi ben 1.80'im bendne 30 santim kısa kıza nasıl sarılayım ?

Ama 1.60 a kadar başımın üstünde yeri vardır.
bu durumun "götü yere yakın olandan korkucaksın" sözünden ötürü geldiğini düşündüğüm sorunsal.
1 65 boyundayım. halen erkeğin yanında kısa kalıyorum.
Halen yeterli olmuyor türk erkeğine.
ama boy kısa olmasının en kötü yanı alınabilecek kilo oranıdır.
1 75 lik insan normal beslenir zayıf durur.
1 55 boyla günde 1 tabak yemek yesen etli butlu olursun.

kilo:sevilmemek.
bence sorun boy değil boy- kilo oranıdır.

mesela 1 90 lık bir adam buldum. yanına yakıştıramadım kendimi.
boyun hayatında olacak kişiyi etkiliyor işte.

sevilmemek aslında boyu kısa çok güzel ünlüler var.
şu kadın ne güzel onun kadar olsam dediğidir scarlett johansson.
geçen boyuna baktım 1 55.
kısa boylu çok güzel ünlüler de hep zayıf.
bence olay boy değil de kilo sorunudur.

boy niye uzamasın. inşallah o konuda da bir çözümüm olabilir yakın zamanda.
önce kendi üstümde deneyim yöntemi. kaç aydır erteliyorum.
Balık etli kızdır. Sevilirde.
Hollandaca bir atasozu vardir; ' klein maar fijndiye. Anlami ise; kucuk fakat tatlidir `.
Bu atasozu, kisa, minyon bayanlar icin soylenmistir.
Yuzleri güzelse gayet de sevilir.
yanlış bi tespit olduğu tecrübe ile defalarsa sabittir *
bodur tavuk her daim piliç. esnaf adam da mal ayırmaz. vur patlasın çal oynasın hobaaa.
tam tersi. uzun boylular at gibi görünüyor o ne öyle. kısalar her zaman tercihimdir.