bugün

çocukken basketbol yerine futbol oynayan erkek değildir. kandırmayın şimdi milleti. oynadık al sana sonuç.
iyidir, şahanedir. Kısa boylu erkekler de her dem tazedir. Uzun kazıklardan daha eğlenceli ve sempatik ve de güçlülerdir. (bkz: ) Antonio Banderas, Latin erkekleri.
kısadır efendim. yanında topuklu ayakkabı giyen kadınlardan bile kısadır. hatta bazı yalın ayak kadınlardan bile kısadır.

kimse basketbol oynadı diye uzamak zorunda değil. öyle olsa spud webb denen bücür olmazdı. ama doğru beslenme çok etkiler. bir de büyüme çağında ağırlık çalışmamak gerekir. o da çok etkiler.

şahsım 1.69 baba ve 1.65 anadan olma 1.85 bir herifim. her iki sülâlede boyla ilgili ne kadar iyi gen varsa bana kalmış.
liseye geçmiştir bu sene.
Yaklaşık şahsımdan 15 cm civarı kısa olan sahsiyettir. Süt içmesi tavsiye edilir kendilerine.
en son 1.80 civarıyım diyen herifi gördükten sonra - ki ben 1.71 im 5 cm de topuklu ayakkabı adamdan uzun duruyordum totalde - bir ölçüm birimi kullanmadan inanmayacağım boydur .
Normal erkektir efendim. Kendi belirleyemediği bir durumu yargılamak yerine karakteri beş para etmeyen insanları yargılamak daha mantıklıdır.
Türkiye ortalamasında olan erkektir.Adam kendi mi seçiyor boyunu ya sanki.
Kavaktada boy var bi dike yaramıyor.
Anlatım bozukluğu barındıran cümle. 1.70 m boyunda biri erkek olamaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar