1. 1.
    çocukken basketbol yerine futbol oynayan erkek değildir. kandırmayın şimdi milleti. oynadık al sana sonuç.
    3 ... yakisikli ama tipsiz
  2. 2.
    iyidir, şahanedir. Kısa boylu erkekler de her dem tazedir. Uzun kazıklardan daha eğlenceli ve sempatik ve de güçlülerdir. (bkz: ) Antonio Banderas, Latin erkekleri.
    ... non andrea
  3. 3.
    kısadır efendim. yanında topuklu ayakkabı giyen kadınlardan bile kısadır. hatta bazı yalın ayak kadınlardan bile kısadır.

kimse basketbol oynadı diye uzamak zorunda değil. öyle olsa spud webb denen bücür olmazdı. ama doğru beslenme çok etkiler. bir de büyüme çağında ağırlık çalışmamak gerekir. o da çok etkiler.

şahsım 1.69 baba ve 1.65 anadan olma 1.85 bir herifim. her iki sülâlede boyla ilgili ne kadar iyi gen varsa bana kalmış.
    3 -2 ... sadaeke
  4. 4.
    liseye geçmiştir bu sene.
    ... ask ve dergah
  5. 5.
    Yaklaşık şahsımdan 15 cm civarı kısa olan sahsiyettir. Süt içmesi tavsiye edilir kendilerine.
    ... alt f4
  6. 6.
    en son 1.80 civarıyım diyen herifi gördükten sonra - ki ben 1.71 im 5 cm de topuklu ayakkabı adamdan uzun duruyordum totalde - bir ölçüm birimi kullanmadan inanmayacağım boydur .
    -2 ... bayanego
  7. 7.
    en nihayetinde insandır. yemek yer, su içer. bazen aşık bile olur. inanmazsınız ama başarılı olduğu konular bile olur. hem de o boyla...

hayır benim anlamadığım, kendimizin belirlemediği bir şeyle neden övünüp veya neden eziliyoruz.

uzun boylu olmak başarı mı? başarı ise kimin başarısı?
    5 -1 ... saldirayterk
  8. 8.
    Normal erkektir efendim. Kendi belirleyemediği bir durumu yargılamak yerine karakteri beş para etmeyen insanları yargılamak daha mantıklıdır.
    7 -1 ... dunkelschwarz
  9. 9.
    yazık ona.
    1.75 olmanın hayallerini kuracak kadar dipte olan bir erkektir.
    ... lsancho
  10. 10.
    Türkiye ortalamasında olan erkektir.Adam kendi mi seçiyor boyunu ya sanki.
    3 ... wilcoo