bugün

her muayene de steteskop aramamak için taşıyordur tabi bir karizması da yok değil.
dercesine;
(bkz: inanır mısın şunu takmadan uçamıyorum)
doktorluk amacı buysa, insan tamircisi sıfatını hak eder.
Hastane koridorlarinda sıra bekleyen hastaların doktoru gıpta ile inceleme durumudur.
Adliyede cübbesiyle avukat dolaşabiliyorsa doktor da dolaşabilir.
Bos gezenin bos kalfasidir. Doktor adam gezer mi..

Bu arada Stetestop ne lan. Top mu bu?
annemin böyle doktorları görüp 'sende çalışıp doktor olsaydın' sözünü işitmeme sebep olan şahıslar.
Doktorları kıskananların uydurduğu laflardır.ne yapalım steteskopu neremize koyalım?
napalim bizde f16 mizi sirtimiza yuklenip mi gezelim?
çok afedersin götüne mi soksaydı derler adama. bende tansiyon alıcağım zaman 20 tane hasta oluyo boynuma steti tek değil tansiyon aletiyle beraber asıyorum astığım oluyor aq.
stres topu ile steteskopu harmanlayan yazar beyanı. (bkz: kıyamet alametleri bunlar)
Gelecekteki ben.

(bkz: steteskop o bi kere slk s s)
Tıp fakültesi okuyorum ben yaaa diyip edebiyat Fakültesi etrafında seke seke yürüyen doktor adaylarının yaptığidir.
Çok komik oluyorlar yemin ederim zip zip zıplayan Bisiy boyunlarında ahah ay neyse sabah sabah iyi güldüm. Haklı yazar beyanı diyelim o halde.
Adamların hakkı var bırakın dolaşsın o kadar kafa patlatmışlar.
gençlik yıllarında gezen kişilere ilerden elinde kitaplarla bakan insandır. gençliğini kitaplara veren insandır. doktordur.

bırakında ise başladıkların da artist artist dolaşsınlar.
valla yakisiyor gencler aynen devam edin.
Ayrı bir karizma olan doktordur.
bi beyaz baretiyle şantiyede dolanan mühendis değildir.
Hmmm stetes - top...

Pardon morganizeymis o istediğini yazabilür.
yeni mezun olmuştur.
Stetestopsa sıkıntı var gerçekten.
(bkz: hmmmm nice bike)
Böyle takıntılı tipler varsa gitmesin hastaneye.

Ben bilgisayar mühendisiyim, ofisime gelirsen bilgisayar, klavye görürsün.

Mimarın ofisine gidersen, cetveli kalemi görürsün.

Kalkıp doktorun ofisi, yani hastaneye gidersen de kusura bakma da steteskopa da katlan. Ha o Hoşuma gitmiyor diyorsan hemen bi lavman çubuğu filam versinler sana.