bugün

akla "kaldı mı bunlardan" sorusunu getirmiştir. 15 sene önce falan nesli tükenmiş olması gerekiyordu bunların.
Varoştur.
Odasındada sadece kendi fotoğrafları olan bencil,hayattaki en önemli şeyin kendisi olduğunu düşünen kezbanus.
Aynı zamanda telefon duvar kağıdının kendi fotoğrafı olma olasılığı %99.999 civarıdır.
milenyumdan 15 sene geçmiş hala varlar.
boynunda son geceden mor bir isirik izi olan kizin kankasidir.
Ona yakışıyor be aga.

Demode memode yakışandır
saçma durumdur. bir insan neden kendi ismini kolyeye yazdırır ki. Çok mu seviyon kendini. Mesela ne kadar çok. Peki o kadar insan arasından neden sen.
demodedir. bir de bu türlerin taktığı kolyeden haberdar olmayanları vardır ki akıllara zarar.
-merhaba yasemin tanışabilir miyiz
-aa adımı nereden biliyorsun
-bu güzel koku ancak yasemin isimli birinden gelebilir.
sonra kızın jeton düşer ve hikayenin gerisi tipinize göre değişir.
Kendi adııııı mıı
Anasının mıııı
Kız lezbiyen miiiii
Kardeşi miiii
Sizi sorudan soruya atlatan kolyedir.
tatlı kızlardır. demeyin öyle.
ilk aşkı hediye etmiştir, o yüzden takıyordur belki.
egoistce bir iş yapıyordur.bıktırnıştır böyleleri hadi sevgilisinin isminin yazılı olduğu kolye olsa neyse.
2006 yılında kalma kızdır.
bi ara modaydı, hala kaldı mı ya?
askerde künyesini unuttuğu için komutandan çok dayak yemiş kızdır.
adını unuttukça bakıp hatırlamak için takıyordur.
bizim köyde de ineklerin kulağına cinsi yaşı aşısı falan yazılır.
zamanında sevgilinin aldığı kolyedir. gönlü olsun diye değil severek takmıştım ben bunu. inşallah sözlükçü bi abimize ablamıza rastlamamışızdır bu dönem * her neyse normal bir zat olabilir üstüne gitmeyin öyle. o da sıkılıp çıkartıcak o kolyeyi sadece zamana ihtiyacı var. (bkz: eski sevgiliyi hatırlatan şeyler)
sahibi olduğunu belirtir.
O kolyenin tasmaya benzedigini anlamayan kizdir.
altında bi geyikli taytı eksik kızdır.
acayip itici bulduğum şeydir. benim köpeğimin de boynunda ismi yazıyor, bir fark göremiyorum.
(bkz: tasması da varmış) iticidir, takmayın.
agir kezbandir. niye millete adini lanse ediyon kizim? yemin ederim hemcinsim demicem çirmiklicam birisini birgün. tiiffss.
boynuna sevdiği kızın isminin yazılı olduğu kolyeyi takan erkeğin karşı cinsidir.