bugün

Haber ortaya çıkmasaydı biz zannedecektik ki 4 askerimiz kazara el bombası ile şehit düştüler. ama öğrendik ki olay öyle değilmiş bir teğmen katilleri imiş çocukların. Peki TARAF gazetesi olayı ortaya çıkarmasaydı ne olacaktı söyleyeyim; Teğmen 10 gündür elini kolunu sallaya sallaya dolaşacaktı, dolaşmaya da devam edecekti. Anneler babalar çocuklarının katilinin emanet ettikleri komutanları olduğunu bilmeden dizlerini döveceklerdi. Peki teğmen niye tutuklanmamış, onlar koruma altındalar ya(!) onlar dokunulmaz ya(!) onlar efendi senin benim çocuğum ise maraba ya(!) onlar için ne olacak canım 4 tane er ölmüş...O KADAR... Fazlada bir önemi yok.inanın bana daha niceleri var hoyratça harcanmış gencecik ana kuzuları onlar. insanın ağrısına giden kına yakılarak uğurlanan o körpecik gençleri böyle adilere emanet etmek. Ama şunu biliyoruz O ŞEREFLi ELBiSENiN HAKKINI VEREN VE O OCAĞI PEYGAMBER OCAĞI OLARAK GÖREN, ALDIKLARI EMANETE SAHiP ÇIKAN NiCE DEĞERLi KOMUTANLAR VAR. Konuşmazsanız ve susarsanız çocuklarımızı bozuk para gibi harcayacak insan kılıklı birçok yobaz var. her yerde olduğu gibi.
9 yıl hapis cezasına mahkum olmuş bugün.
http://www.hurriyet.com.t...ndem/13003253.asp?gid=229

demek ki oyun oynayarak tuzak kurarak adam öldürmenin cezası baya düşük. ben de diyorum bu saw serisi niye bitmiyor. aralarda 3-5 ay yatıp devam ediyormuş demek jigsaw amca.
Yeni mezun bir teğmen in bu şekilde bir ceza vermesi akıl alacak şey değil.Kimden gördü hangi üstünden özendi bilinmez ama askeriyede bu ve buna benzer daha çok rezalet vardır.