bugün

lisedeyken yağ tulumu olan erkeğin üniversiteye başlamasıyla kızları etkilemek amacıyla bir koşu body salonuna gidip kas yapma çabası sonucunda şişmiş vücudunu feysbukta sergilemesiyle sonuçlanan hadisedir. işin kötü tarafı erkek arkadaşları bu fotoğrafların altına "çok manyak olmuşsun kanka" şeklinde yorumlar yapmasıdır ki bu beni bu yorumları yapan insanların cinsel tercihleri hakkında bir kez daha düşünmeye iter.

arkadaşım tamam kiloluydun, kendine saygın var ve kilo vermek istiyorsun eyvallah. ama neden deli gibi protein basıp şişiyorsun? şişteikten sonra neden dar şeyler giyip kaslarını gösterme çabası içindesin? her kızın gelip sana vereceğini mi düşünürosun yoksa?

kendini kanıtlamak için vücudundan başka bir şeye sahip değilsin demekki arkadaşım. sana ezik yaşamında şans diliyorum.

edit: başlık düzeltildi.
(bkz: bir yağ tulumunun serzenişi)
(bkz: nazar etme ne olur bas çalış seninde olur)

not: bahsaedilen cins fotoğraflarım yoktur. olsa da yayınlamam. o kadar abazalığa mahal yok.
tam anlamıyla (bkz: başlık sıçmak).

bide (bkz: feysbuk)
resimdeki göz yaşladırı. bir gün belki hayattandır.

ay hayatım o değil de, adamın ağzının suyu akmış foroğraf bile yazamamış; fotoğragları ne la? * o değil de caps olsaydı iyiydi.
adam haybeye mi gidiyor bodye. daha önce elde edemediğini o kız şimdi onun için çıldıracak sanmaktadır. ve fotolarını koyar. ancak sonra anlarki kasları küçük tepecikler halini bile alsa, o kız onu sevmiyorsa o kız onu sevmeyecek. o kız ona vermiyorsa o kız ona vermeyecek.(hem duygusal, hem abazan yaklaşım seç beğen al)
resimdeki göz yaşlarıdır. bir gün belki hayattandır.

ay hayatım o değil de, adamın ağzının suyu akmış foroğraf bile yazamamış; fotoğragları ne la? * o değil de caps olsaydı iyiydi.
bunlar sadece üniversiteliler olsa iyi yine gelişimini tamamlamış bireyler oluyolar. bide liselileri var o gelişmemiş vücutlarıyla rambo vari resimler çekiyolar.
arkası çapraz,siyah ya da beyaz sıfır kol badi * ile çekilen fotograflardır. komiktir.
(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)
edit.(göbüşlüyüm)
sanıldığının aksine hiçte öyle üstü çıplak veya atletli bir biçimde olmayan fotoğraflardır. iki günlük body'e başlayıp henüz birkaç cmlik biceps tepelerini göstermek için foto çeken ergenlere bakmayın siz. bu sporun hakkını veren gelişme olmadan hava atmaz öyle. bu sporu hakkıyla yapanlar görünüşleri gibi ağırbaşlı olan insanlardır.

o facebookta fotoğraf koyuyor dediğimiz ergenler de birkaç aya istediklerini elde edemeyince sporu bırakıp gideceklerdir. bu iş öyle uzaktan hava atma, karı kız tavlama, gösteriş için yapılmaz. evvela kendiniz için yapacaksınız, adam olacaksınız, efendi olacaksınız. hadi bakalım şimdi gösterişi mösterişi bırakıp çalışmaya, doğru dambıllara...

edit: üstelik fecebookta ne mk!
Orasini burasini acan cinsdendir.