bugün

Siyah poşetin içine tiner döküp onunla mastürbasyon yapmayı yeğlerim. Piçleri de cabası.
Eğer kimya Öğretmeni ise kaçırmayın bes alti kere nikah kıyın kim bilir belki iyi bir karısı olursaniz küçük mavi melthleri göre bilirsiniz.

Hata Car wash bile alırsınız.
Nasıl bir şekilde boşandığına bakmak gerekir.
Mesela eski kocasının ayaklarını yıkamayı reddettiğinden veya hafta sonu börek yapmayı reddedip operaya gitmeyi teklif ediyorsa o karıyla evlenmek tam bir aptallık olur.
Ama mesela sırf şiddetli geçimsizlik/şiddet/küfür/cinsel doyumsuzluk gibi sebeplerden boşanmışsa alınır o karı.
boşanmaların büyük oranda erkek kaynaklı olduğunu düşünürsek ciddi buhrandan çıkmış bir kadınla evlenmektir.

örnekleri vardır ancak biraz zaman vermek gereklidir. normalde bir evliliğin sonlanması bir kadının hemen verebileceği bir karar değildir. bu noktaya geldiyse mutlaka önemli bir sebebi vardır.

boşanmış kadın bekar erkek evlilikleri de vardır.
(bkz: mal beyanı)

insanların birinden boşanması geçimsiz yada sorunlu olduğu anlamına gelmez.

belki karşı taraf böyle idi ve kendisini kurtardı.

şerefini, iffetini korumuş bir kadın ise evlenilebilir.

zaten 2.bir hata yapmaya dili yandığı için, sizinle evlenmeye karar vermiş ise siz doğru insansınızdır.

tabi yukarıda saydığım istisnalar geçerli ise!
ikinci evliliğimi yapmak istediğim bayanlardır. boktan bir kocanın ne olduğunu bildiklerinden, iyi bir kocanın hakkını verirler.
Bekara karı boşamak kolay derler cidden şuan öyle düşünüyorum umarım ilerde fikrim değişmez. toplumuzdaki saçma anlayışlar yüzünden bu durum sıkıntılı bir durumdur her türlü akraba yok artık der bir kere. ama bunlara rağmen siz kendinize güveniyosanız hiç tereddüt etmeyin böyle bir şey yapmakta.
sevgisinden şüphe edilebilir bir kadınla evlenmektir. yani düşùnsenize yıllardır onu koruyup kollayan bir erkek varken bir anda yok. her ne sebepten dolayı ayrılmış olsalar bile. o dişi gene kendisine ait olan bir erkek ister sevecegi deil. ayrıca çocuguyda varsa belki mecburiyetten evlenecektir sizinle. ama sevgi bu belli olmaz.
(bkz: dul kadınla evlenmek)

arkadaşım şu başlıkları açarken bir bakın he? ne yazacaksan buraya yazabilirdin.
Sünnettir.

Gariptir ki peygamberlerinin sünneti olan bu evlilik pek çok müslümanın tabusudur, kınadığıdır, layık görmediğidir. Hayret.
Eski koca dehşetini düşünürsek büyük risktir. boşanmış bir kadınla evlendiğin zaman büyük bi ihtimal bir de düşman edinmiş oluyorsun.
Karlı bir iştir.Ne de olsa nafaka alıyor.Tek sıkıntı çocuklar olur ama çocuksuz olan varsa hiç düşünmeden alın.
iki tarafın aileleri yoksa iyi olur. öbür türlü çok fazla dedikodu olacaktır. o evliliğin süreceği varsa bile sürmez. en azından türkiye'de.
Boşalmış bir kadınla sevişmekten iyidir.
Risklidir. Çünkü eski kocasını unutması zordur. Erkeklere karşı güveni azalır,inancını yitirir. Sizin küçük bir hatanız bile onun size olan sevgisini zedeleyebilir.
büyük konuşmamak lazım bu dünyada herşey insan için.
(bkz: büyük lokma ye büyük söz söyleme)
neden boşanmış kadına sorunlu gözüyle bakıyorsunuz ki ? tam tersine eşide sorunlu olabilir ? güven konusunda haklısınız kolay kolay güvenemez. ama büyük konuşmayın, bakarsınız boşanmış olan kadın dışarıdaki kızlardan daha güvenilir, daha sorunsuzdur.
Konunun uzmanı olarak ( kuzenimden biliyorum.*);
Bekarıyla aynı riskleri taşıyan eylemdir.
Örn;
Acı biber ve bal aynı anda yenmez.
Bir arada gitmez.
Boşanmış kişiler için, kadın bal, Erkek acı biber olsun.
ikisi de ayrı ayrı afiyetle yenir. Biri kahvaltıya diğeri yemeğe tat verir.
Nasıl ki ikisinin bir araya gelmesi yanlış olmuşsa, ayrı ayrı tatları daha keyifli olur.
Sen kahvaltıysan balı seç.
Boşanmış kadın ya da erkek tek tarafı sorunludur diye genellenemez.
Boşanmalarda sorunlar karşılıklıdır.
Önemli olan insan olmaktır.
Kişilerin karşıdakine anlayışlı ve dürüst olmasıdır.
Not: "okuyamadım durumum yoktu.
Özet geç piç" diyecek olan salaklar için;
Evlilik her şekilde şans işidir.
en hafif tabiriyle midesizliktir. enayiliktir. ulan başkasının eskisini alan maldır. evet.
(bkz: kınadığınız şeyi yaşamadan ölmezsiniz)
Sünnettir.
Ya bu orantısız zekanın başlıkları beni benden alıyo yemin ediyorum. Farklı ideolojilere sahip insanların düşüncelerini aşırı ironi ile ısıtıp ısıtıp önümüze koyması ve bunu yaparken de ahlak yoksunu bir tavır sergilemesi aşırı mide bulandırıcı geliyor artık.

Abicim dikkat çekmek için bi götünü siktirmedin şu sözlükte yahu.

(bkz: biri şunu siksin)
ben tercih kullanma durumunda kalsam boşanarak dul kalmış kadın yerine kocası ölmüş dul tercih ederdim. bana daha mantıklı geliyor.
peygamber sünnettidir.
Olur niye olmasın? Şunu anladım ki aklı dengesi sağlıklı çok az insan var. Ağıza alınmayacak şeyler söylemişsiniz. Vurmadığınız yafta kalmamış ayıptır günahtır. Birde müslümanım diyorsanız durum daha da vahim.