bugün

oyuncak araba markasi icin:
(bkz: majorette)
o bmw yi almak için ne yazdığını merak ettiğim yazarlardır.
helikopteri olan yazarlarin yaninda fasfakir kalan yazarlardir.
(bkz: yazarını satan bmw)
* * *
sözlükteki tüm yazarlardır. hepimizin klavyesinde bu harfler vardır. ispat için: (bkz: bmw)
(bkz: bentley sahibi yazarlar)
beyaz sahin icinde muzik dinleyen 5 kiro kadar karizma yapamayacak olan yazarlardır. **
açlıktan nefesi kokan yazarlar olaraktan, ailecek beğenerek izlediğimiz yazarlardır.

(bkz: biz fasfakiriz)
(bkz: biz fusfukarayız)
arasıra kıskanıp kin tuttugumuz yazarlardır.

o bmw benim olacak, binicem üstüne, vurucam kırbacı, vurucam kırbacı.
bmw arabası olan yazarlar. ayrıca böyle bişey var oluyor mu?

http://www.boston-bmwcca....images/bmw-isetta-800.jpg
(bkz: bmx i olan yazarlar)
benim biraz daha büyüyünce (şöyle 15-20 sene) bmwem olcağına göre bulunmam gereken yer... inşallah.. amin...
işe otobüsle giden yazarlardan hiçbir farkı olmayan yazarlardır.
(bkz: bayan yazarlarin her gun kontrol ettigi basliklar) *
(bkz: gün geçmiyor ki deşifre olmayayım)
ankette çığır açan yazarlar.
birinin bmw'si olup olmadığı diğerlerini neden ilgilendirsin ki?!
yok aslında ben de smart fortwo sahibi araştırıyorum. memnun mu? tavsiye ediyor mu? vs.
ikinci el 10-15 yaşında bir bmw alabilmek sıfır yerli araba almanın fiyatına geleceğinden sadece bu markaya sahip olmanın aslında çok fazla bir zenginlik ölçüsü olmadığının baştan bilinmesi gereken bir anketin konusudur.bir zenginlik istatistiği yapılacak ise yurtdışında oturanlar ve 3 yaşın üstünde araç sahibi olanlar hariç tutulmalıdır.
maas: 1200 ytl
kira: 500 ytl
elektrik, su, dogalgaz: 300 ytl
diger masraflar: 350 ytl
bmw almak icin ayrilan para: 50 ytl

bmw: 80.000 ytl

80.000/50= 1600

hesaplarima göre 1600 ay sonra icine dahil olacagim gruptur.
(bkz: canim sunun surasinda carsambaya ne kaldi ki)
sanıyorum ki bazı mal düşkünü ( artık hangi malsa o. araba olur efendime söyliyim acar kentte villa olur, yatlar olur katlar olur farketmez ) kadın yazarların şimdi bu yazarları birer birer tespit edip "aman allahım bmw si var o halde bu çocukla çıkmam lazım başka şansım yok " diyecekleri ahahahahhaha şeysi. ( yeminle tüm kelimeleri düşündüm uygun olanı bulamadım lan buraya)

bmw si olan yazarlar. vay anasına ya. hem BMW hem M3 hemi de Coupe. olaydaki şıklığa bak. duruştaki zenginliğe bak. 1 beden büyük bu bmw ağam bize demeyin nankörler. hepimizin küçükken ön lastiğine terliğinle fren yaptığımız pinokyo, daha bi zenginsek bmx bisikletimiz vardı. ne yalan mı?

ahahah bu ne lan? hakkat hangi ruh haliyle yazıldı bu şey merak ettim bak. full donanım Honda Type r mı geçti seni yolda? üzüldün mü? onların taypırı varsa benim de bmw'm var sözlüğe bi başlık açayım da olay olsun mu dedin?

daha erken; kendine bi parfüm al koklaya koklaya otur bence.

ve kendi adıma; 1,5 senedir bu civarlarda görüp görebileceğim en şey başlıkımsı. şey işte adını sen koy. ha bi de gerçekten şık ve zengin duran "olsun al sen al zengin durdu; seneye de giyersin temalı olanlardan. başlık demedim dikkat et.

babamdan devraldığım ilk arabam terlikti. oha sago da burda lan.
satıp audi'ye yönelmelerini tavsiye edeceğim yazarlardır.
tüp taktırmak isterlerse şayet özel mesajla ulaşabilecek yazarlardır.
hocam ekşi sözlük bizim pederin, sırf ona gıcık olduğum için burada takılıyorum diyen yazarlardır. bmw eski modelse kabul edilebilir, o ayrı. zira nuri (alço) abimiz bile zaman zaman eskilere binmiştir.
ne bmw ler gördüm içinde yazar yok, ne yazarlar gördüm bmw alacak parası yok.
iyi bir arabaya sahip olan yazarlardır.

allah olmayanlara versin. olanlara da kaza bela vermesin.
(bkz: bmw hayali olan yazarlar)