bugün

Kimse kusura bakmasın ama yadsınamaz gerçektir. sözlüğe arada sırada gündemde ne var ne yok diye bir girer çıkarım ne zaman girsem örgülü bir başlık ve ne zaman açsam o başlığı bloody açmış ve yapmış olduğu bir şeyi tanıtırken görüyoruz. ev işi olmasından ya da güzel bir hobi olmasından dolayı zararsızmış gibi gelebilir aslında zararsızda fakat her yediği yemeği paylaşan insanlar ne kadar iticiyse bence her diktiği dümeninde resmini sözlüğe atmak o kadar iticidir. Hadi arada yaparsın paylaşırsın anlarız da bu kadarı fazla be ablacım.
Övülecek bir tarafı olsa içimiz yanmayacak. Ne demişler aç tavuk kendini darı ambarında sanarmış.

Edit: az sonra gelir sacmalar burada ceket önü ilikleme falan hazırlıklı olun.
o yapıyorsa ben neden yapmayayım. el örgüsü değil el açması .
görsel
Demek ki Narsist bir kızımız.
Afedersiniz ama örgü işlerini de yetenekten saymaktadır kendileri. bloody cim afedersin de köylerde örgü örmeyi bilmeyen kızlar evlenemez bile. sırf etrafındakiler bilmiyor diye cık cık.
seninleyiz bloody
bana da eldiven örsene kışın ellerim üşüyor. noolurr.
Onun yaptıklarını siz yapabilseniz götünüz gökten inmezdi yine de mütevazi kendisi.

Diğer adını bilmediğim bir
Sürü şey yanında Kadın gelinlik dikiyor ya, kızım nasıl başarıyorsun diyorum. Ya noolcak çok kolay diyor. Gelinlik diyorum bak;
Olum senin üç maaşını bunun eline sayıyorlar, tek parçada.

Peh. yiğiti öldür hakkını yeme demişler.
görsel
O tulumun haci yesilinden oreceksin ama tamam mi?