bugün

ünlü diye yorumladıgımız zatların; bir gece kulübü, eglence mekanı v.b yerden kız ya da erkek lavuk ile cıkarken medya görüntülediğinde hiç sıkılmadan söyledikleri uyduruk cümledir, yalandır, reklam amaclı yapılmıstır, şiddetle kınanmalıdır.

(bkz: insan maskesi takmis hayvan yavrusu)
magazincilerden kaçarak sorulara cevap vermek durumunda kalan sayın bay ve bayan şanı değer ünlü vatandaşlarımızın birlikte yakalandıklarında söyledikleri tipik sözdür biz sadece arkadaşız demek...
(bkz: seviyeli iliski)
(bkz: zimpara kagidi ile 31 ceken pinokyo)
- emrah lan
- söle lan
- biz sadece arkadaşız değil mi lan?
- ne sandığın yaprağam! tabi ki sadece arkadaşız!
- lan oysa ben...
- ibne mi oldun lan sen?
- lan deme lan babam kızıyo lan!
- kes lan!
- ya ferhat sabahtan beri kayıyorsun ama bilmiyorum dogru mu yapıyoruz?
+ olur mu nurten dogru mu yapıyoruz ya?
- ama ferhat bekaretim gitti ya
+ ya nurten dedim ya biz sadece arkadasız, cocuk bile olmaz
- güveniyorum sana ferhat
+ ee, güven güven.. ooohh yeaahh!!
günümüzde " aslında beraberiz, yeyiyoruz oğlum birbirimizi " demenin üstü kapalı, sinsi ve hınzır söylenişi.
magazin muhabiri:muharrem bey gecen gun unlu manken sahaste hanima pul koleksiyonuzu gosterirken yakalandiniz acaba yeni bir aska basliyorsunuz?
tekno arabeskci muharrem bey:ne alakasi var ben sahaste hanimla sadece arkadasim.
magazin muhabiri:(ic ses)hass?ktir ulan yalanini yiyim.dıs ses olarak:yani bu iddayi reddiyorsunuz.
tekno arabeskci muharrem bey:evet kesinlikle bir sey yok bizim seviyeli bir arkadasligimiz var.
magazin muhabiri:muharrem bey pazar eziyeti kameralarina sahaste hanimla aralarinda bir sey olmadigini beyaz etti bizden ayrilmayin.
bıkmadan uslanmadan, yaş alırken yaşlanmadan sevgili deneyen ünlü bağyanların midesizlikleriyle ** türk halkının tepkisini çekmemek adına uydurdukları popüler yalancılık oyunu. evet, bu benim yeni sevgilim cümlesini iki günde bi kuramayacağı için hayır, biz kesinlikle arkadaşız diyerek kendini kurtarmaya çabalar. biz de salaktık ya da çok da umrumdaydı şeklinde çeşitli cevaplarla geçilip gidilesi olaydır..
genelde kızın baskın olduğu ilişkilerde olur. kız nolur kimseye söyleme olur mu der saf erkekte tamam hayatım der. kısacası hadi ordan laaaan dedirtecek durum.