bugün

cumhuriyet üniversitesi güzel sanatlar fakültesi tarafından organize edilen ve üniversite öğrencileri tarafından uygulanan doğa için çal benzeri proje. başarılı mı? evet başarılı. ama bu kadar emek verip bu işi ortaya çıkarırken keşke biraz da doğa için çal dan farklı bir konsept uygulayabilir miydik diye düşünülseymiş.

aha da link: https://www.facebook.com/...o.php?v=10151407059429892

yine de başarılı. emeklere sağlık.
onlarca kişinin emek verdiği güzel bir çalışma.
leş ve kolpa bir çalışma. bir taşra üniversitesinden daha iyisi beklenemezdi sanırım. ama yine de emeklerine sağlıkansdasdvsdf
cumhuriyet üniversitesinin nerde olduğuna baktırmıştır.
Bir Cumhuriyet Üniversiteli olarak çok beğendiğim çalışmadır. Emeği geçen herkese teşekkürler.
güzel bir çalışma olmuştur. emek verilmiştir nihayetinde. tebrik ve takdir edilesidir.
bir cumhuriyet üniversiteli olarak benim de beğendiğim, cü kampüsünde gerçekleştirilmiş çalışmadır.* ancak bu tarz sevimli şeyler bile bu okulu gözümde sevimli hale getiremiyor maalesef.
ortalıkta dolaşan saçma sapan gamgam gibi, apaçi dengesizliği gibi kültür katliamı bu iğrençliklerin ardına enfes bir çalışma olmuş, ilaç gibi gelmiştir... Emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum. Diğer yandan Cağnım sivasımın ve ülkemiz türkülerinin tekrar hatırlatılması noktasında zihinsel bir şok yapmıştır. keyifle dinledik devamını bekliyoruz efendim.
ismi "özentiliğin dibine vurduk" olarak değiştirilmesi gereken eylem.