bugün

liseli ya da yeniler için, üniversiteli dizilerinin verdiği mesajdır. şu amına koydumunun pis yedili si mesela. 1 okulda 7 eleman ayrı bir ülke mübarek. sizin ananızı sikeyim siz ne de olsa birbirinize yetiyonuz.
iki üç asosyal arkadaşın bir araya gelip diğer kalabalık eğlenceli arkadaş gruplarını görünce kendilerini avutmak için sarf ettikleri söz öbeği.
siz kimsiniz diye sordurtan soz. bir kac capulcu fenevlinin kendilerini avutmasidir.
Çok güzel bir volkan sönmez parçası. Ulan 34 entryden birisi mi şarkıyla ilgili olmaz be. (bkz: Şaşırdım kaldım işte) Aslında Değeri bilinmeyen sanatçılar arasında başı çektiği için bu eserin bilinmemesi de normal aslında.

Dinleyin;
https://open.spotify.com/...ck/2SRFwaggLQ3QUPn35lbGOh

içinden çıkılmaz bir hal alınca dertlerim
O zamanlar siz nerelerdeydiniz
Gidin, biz bize yeteriz.
görsel
Öğretmenlerin bir maaşla katkı vermesi gereken kampanya. Zaten ufukta bolca yatış göründü. Çok değil 1 aylık yatış paranızı verin.
Iki tane yardım kampanyasi var. Birisi bu kampanya; biz bize yeteriz, diğeri ise iftarver.com. ben kendi çevremdeki ihtiyaç sahiplerine yardim yaptım, ama iki kampanyayı da her gün takip ediyorum. Yardımsever milletiz maşallah.
halkın ilgi göstermediği kampanyadır. en son araştırmalarda, akp tayfasının bile yüzde 55'inin kaale almadığı olaydı. zira insanlarda para yok, güven yok.

ama ekrem ve mansur beyîn açtıkları askıda fatura ve benzer kampanyalar, daha büyük bir ilgi gördü. üstelik onca engele rağmen!!.

peki niye ?. (bkz: filistin e 5 milyon dolar hibe edilmesi) gibi olaylardan olabilir.
Dünya liderimiz gereken yere göndermiştir.
(bkz: gereken yer)