1. 1.
    kıbrıs konusunda rumları, doğu akdeniz konusunda yunanlıları destekleyen filistinlilere hediye verilmesidir.

http://www.sondakika.com/...stin-e-5-milyon-13362749/

kendi vatandaşına verme, ona buna yedir.
    5 -2 ... metenin torunu
  2. 2.
    keşke 10 gönderseydi

yazık din kardeşleri.
    -2 ... lord of the pilihoz
  3. 3.
    filistin e 5 milyon dolar hibe edilmesi
    Neden? Her olayda bizi kınayan ermenilere pkk lılara destek çıkan bir devleti neden destekliyoruz?
    1 -1 ... vexillarius of theodopolis
  4. 4.
    Benim aklımda daha deli bir soru var.

Neden ABD doları? Bu adamlar israil/ABD ile savaşmıyor mu?

ABD ile savaşan adama ABD doları neden. Madem verelim Türk lirası. Onu harcasınlar.
    ... keyf kahyasi
  5. 5.
    bunun arkasında mantıklı bir açıklama yoksa eğer sikecem artık o gazzeyi. yeter lan bari bize arka çıkın bir iki konuda amk.
    3 -1 ... uluyan bilge
  6. 6.
    Sabah sabah bu konulara girecek enerjiyi nereden buluyorsunuz canim. (bkz: iplikçi nedim)

Nerde satılıyorsa gidip alayım 3-5 kilo.
    3 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  7. 7.
    ben yardım edin diyorum ama aynı zamanda bu özelliklere de sahibim. neyim ben şerrrrefsiz miyim?
    şerrrrefsiz olsaydım derdim ki o parayı fakire fukaraya dağıtacağınıza ankaraya 4 5 tane daha dinozor heykeli yaptırsanıza lan derdim. ama diyor muyum bak?
    tezini çürüttüm by.
    4 ... esskmk
  8. 8.
    Herifler milyar dolarları yürüttüler siz milyon dolarlara mı kafayı taktınız.
    1 ... serbestadam
  9. 9.
    Arap milliyetçisi akp'nin yeni hamlesi.
    5 ... tahir33
  10. 10.
    isteyen kendi cebinden versin.

benim vergimle sözde filistin e para verilmesini sindiremiyorum açıkçası.

bayrakları bile türklere isyanın sembolizimi. israil e karşı ufak çocuklara sınır ihlali yaptırıp israil i sınırını sert bir şekilde koruması için kışkırtıp bundan prim sağlamya çalışan bir ülke bu. sürekli bir bomba patlatan israilde yaşamın bir parçası olarak sığınakları normalleştiren bir ülke. yangın uçurtmaları atan. sivilleri hedef alan terörden bağımsız düşünülmemesi gerken sadece israil düşmanlığı nedeniyle prim yapan bir ülke. parasıyla alınmış topraklarda ki kendine de ait değil aslında o topraklar ama neyse yine de hak iddia eden değişik bir ütopya yaşan bir üllke filistin.

benim vergimin bunlara gitmesini istemiyorum. savunma, bilim vs gibi önemli yerlere harcanmasını istiyorum vergimin.

filistin e çok bayılanlar varsa kendi cebinden versinler.
    2 ... buyuk beyaz kapitalist