bugün

(bkz: black rose immortal)
(bkz: the sky moves sideways)
adına ironik bi şekilde biten dizi. sevindirmiştir bitişiyle.
bugün, yaklaşık iki saat sonra bitecek şarkı.

allah'ım dualarımı sonunda işittin.
önümüzdeki salı * yayınlanacak bölümüyle ekranlara veda edecek olan reytingi hayli düşük olan dizi.
progressive metal şarkılarının tamamıdır. 1 saat gitar solosu olması muhtemeldir.
atv' yi her açtığımda karşıma çıkan bir türlü bitmek bilmeyen dizi.
dizi ile ilgili entry girmeyeceğim hayır. ki izlemiyorum da zaten entry giremem yani. ama gerçekten bitmeyen bir şarkı buldum..
evet yanlış okumadınız bitmeyen bir şarkı var gerçekten de.... şarkının linkini de vereyim tam olsun..

http://trololololololololololo.com/
yaman karakteri gerçekten baba bi adamdır.
Az once bes dakika bakip, dumura ugradigim dizidir. Adam karisi icin bir tepedeki agacin altina masa kurmus. Masa!!! Hayir bilmiyorum ki zoru nedir bu guzel insanlarin. O masa ortusunu alaydin, yere sereydin. Yayilaydiniz bir guzel cimlere. Kotu mu olurdu yani?
kendisinden ziyade benim için anamın yaptığı yorumla renklenmiştir bu dizi.
hani şimdi bu kadirist kardeşimiz pavyondan bir hatun buldu evlendi evine hanım yaptı falan ya..biz de ''ulan ne erkekler varmış'' diye söylenip dururken anam da ordan bize gayet ciddi ''aaa öle demeyin pavyondan kadın almak sevaptır çocuğum'' demez mi.
tahammül edip biraz izleyeyim dedim de; ne sikimsonik dizi lan bu..!
ne gerek vardı dizisi, zaman kaybı.
muhtemelen rakı sponsorluğunda çekilen dizi.
rakının içilmediği bir sahne bulmak neredeyse imkansız.
bitmesini umut ettiğim şarkı.*
yeni bölümleri, cumartesi günleri yayınlanan dizi.
perihan ın kara ile karşılaşıp etkileşime girmesini sabırsızlıkla beklediğimiz dizi.
10 dakika 45 saniye olan şarkı
(bkz: disko şarkıları)
gerçek kesit kıvamına gelmiş dizidir, zira bir kadın koca aileden üç erkeği ğeşine düşürmüştür ve ayrıca diğer karakterler de adrenalinin kenarlarında salınmaktadır. o zaman yorumumuzu da buna göre yapalım:

feraye: 28, üç erkeği ayarttı, biriyle evlenecek!
yaman: 32, bütün kızlar ona hasta!
servet: 33, feraye vermeyip de elizabeth'e kalınca tekrar karısına döndü!
selma: 22, intihar etti ama kurtardılar!
mesut: 21, poker işine girdi, harcayacaklar matmazel!
atv'de her iki güne bir aynı bölümü çıkıyor. kaçıncı bölümü bilemiyorum ama başka bölümü yok sanırım.

hayır, abartmıyorum. gerçekten 100 üncü tekrar falan oldu galiba.
bence yanlışlıkla yayına giriyor olmalı. yoksa hiçbir kanal bu kadar gerizekalıca bir hareket yapamaz, yapmamalı.
bitmeyen şarkı olur mu? olur tabii... ne olur? "media playera 1 şarkı sürdüğünüzde sürekli o çalar." yokluğunu savunursak "boş küme"dir.
aşktır.
izlemedim ama anıtım fragmanlarından tutmayacağını iddia ediyorum. bakalım.
eski türk filmleri tadında bir dizi. bu şarkı kolay bitmez.
izmir'de çekilen dizidir.
bergüzar korel ve bülent inal gibi iki kaliteli oyuncunun başrollerinde olduğu dizidir. senaryosu isterse ezel gibi her yerinden bir sır çıkararak seyirciyi meraklandırsın ekran başında tutsun, isterse yaprak dökümü tadsızlığında seyirciyi nerden yeni bir cenabetlik çıkacak şeklinde seyirciyi ekran başında tutsun, isterse kapalıçarşı tadında gülüp eğlenmelik bir aşk hikayesi olarak devam etsin başarılı olacaktır. oyuncu kadrosu başta başroller olmak üzere çok sağlam çünkü. ha ben izlemeyeceğim o ayrı.

anlamadığım durum dizinin neden pazartesi gününe alındığı. kısa süre sonra ezel başlayacak. geçen sezon çok başarılı olmuş bir diziyi yeni sezonda başka bir günde yayınlamak nasıl bir mantıktır? milletin aklına yerleşmiş "pazartesi ezel var, sokayım gezintisine" mantığını neden bozma ihtiyacı duyuyor atv? ezel başlayacağı vakit bu dizinin günü, saati değişirse de bu diziye ayıp olacak. atv bi bok yeme yolunda ama ne olacak bilmiyorum.