bugün

psikolojiyi düşünmeden sadistçe yapılan bit kıyım operasyonunun trajik sonucudur.

-aaaaa bitliii bitlenmiişşşş!!

-sen halt yemişsin bu sene kellik moda!

-pışık!! annen anneme söylemişşş!

-sanane kızım, ben hayvan severim.. onları sık ormanlarda boğmak istemiyorum, hayvancıklar rahat etsin.. *
süper ve yerinde bir çözümdür. bu yapılmazsa çocuk daha kötüsüne maruz kalır,şöyle ki;annenin bitli çocuğun saçını o iğrenç,göze kaçması çok sakıncalı bit şampuanlarıyla yıkaması.şampuan köpürmediğinden, çocuğun, saçı devamlı yolunuyor gibi acı çekmesi,ağlaması.ne kadar sakınılsa da göze kaçan o şampuan görünümlü şeytanın gözlerin ferini söndürmesi. *
kafasını bir tür amonyaklı ya da zehirli suyla yıkamaktan daha güvenli olan eylemdir, desteklenmelidir.*
çocuğa eziyet olduğunu düşünüyorum bunun. daha iyi bir yöntem, çocuğun kafasına sinek ilacı sıkıp poşet geçirmek. ağız, burun ve göz kısımlarında delik açmayı unutmayın.
uyarı: kocakarılarca yapılmalıdır.
temizlik yapmak yerine daha ucuz olduğu için tercih edilen yöntemdir. Fakat boşa bir çabadır çünkü bit pire gibi saça değil, saç köküne yapışır ve kan emer.
zavallı çocuğu damgalamaktır.
kökten temizlik.
(bkz: şeriatın kestiği parmak acımaz)
(bkz: kökten çözüm)
ege kıyılarını kuş bakışı izlemek gibidir.
ee napılır ki jöle mi sürsün bide tabi ki sıfıra vurdulmalıdır. doğru harekettir.