bugün

4 senedir bi boxerla girmedigim universiteme cillop gibi gitmemi saglayan efsanevi olay.
tezin teslim edileceği kişinin gözünde önemli bir insan gibi görülmeye neden olacak contilik.
formalite icabı yapılan saçmalık. takım elbise giyerek sunum yapma tecrübesi kazanmak yönünden faydalı. tamamen tarafsızım, görüyorsunuz. *
lan ben hayatımda giymedim takım elbise diyere kot t-shirt ile gittiğim tez sunumuma diğer öğrenci arkadaşların takım elbiseyle gelme durumu! noldu? hepimiz mezun olduk, bisey değişmedi!
kimi üniversitelerde Çok da önemsenmeyen klişe. isteyen pek tabii kot pantolon gömlek şeklinde tezini sunabilir ancak enterasan öğretim görevlilerinin bulunduğu bir üniversitede iseniz giyin tabi, giderayak başa iş almanın lüzumu yok.
olası bir başarısızlık durumunda insanların "yazık ulen çocuk o kadar giyindi süslendi ama bir b.k yiyemedi" demesini sağlayan durumdur. Tamam bitirme tezi önemlidir ama abartmanın lüzumu yok. temiz,tertipli olmak yeterlidir.
giyilmemesi durumunda savunma kurulu tarafından sunumdan atılma tehlikesi yaratan durumdur. çünkü artık hocalarınızın karşısında bir öğrenci değil, onların meslektaş olarak baktıkları bir birey vardır. yadırgamamak gerekir.