bugün

facebook ilişki durumudur.
kızın saç stili.
güne uyanmama isteği. Evden çıkmak ve arkadaş ortamına girmek istenmez.
facebook şifresi.
kendi müzik zevklerine dönüş.
Her dakika mesaj atmama ile oluşan boşluk.
kişinin kendisi. sevgiliye hoş görünmek için başka biri gibi davranmaktan kurtulmuştur artık.
sabah uyandığında seni bekleyen biri yoktur artık.
sms paketinin yenilenmemesi.
telefonuna kaydetmiş olduğun 'aşkım' vb. lakapların değişmesi.
Cepteki para miktarı, telefonun kullanım sıklığı ha birde daha az konuşmak ve soru sormak.
insanın psikolijisi.
beyin.
çalışmaya başlıyor.
alış-veriş faturaları (bayan)
gece hayatı (erkek)
cep telefonu numarası.
arkadaslarinizla olan samimiyetinizde %200 oraninda artis gorulur.
kıyafet tarzının değişikliği. artık kendi isteğine göre giyebilir tabi genelde bayanlar için geçerli.
bi de üstünde ki sorumluluk psikolojisi hemen değişir. bi süre evlenmeyi düşünmezsin mesela. bu da genel olarak bayanlar için geçerli.
telefonundaki ismi.
sosyal medyadaki inanılmaz aktiflik haline geçiştir.
Sevgili sıfatı. Hemen. O dakka. O an...
etraftaki tüm hatırlatıcıların yok edilmesi.
Geri dönüşüm kutusuna giden resimlerdir.
"ilişkisi var" olan durumunu "ilişkisi yok" olarak değiştirdi.
fikirler.. sonrasinda hayaller..

aptakliktir cogu kisiye gore baglanmak hayatini adamak.. ama asik ve cani gonulden seviyorsundur.. gercekten onun cani yandiginda senin canin daha cok yanar.. o mutlu oldugunda sen daha cok mutlu olursun.. elinden geleni yaparsin zaman zaman fazlasini.. aptalca gelir dedim ya hayatini degistirirsin.. yuzu gulsun diye turlu turlu saklabanliklar yapar mutlu etmeye calisirsin.. ama degisir bir seyler.. sen ne kadar iyi davranirsan davran gormez bunu hep negatif yonlerini gorur.. hem seni hem kendini mutsuz eder, uzer.. lan ben seni sevmekten baska ne yaptim dersin durursun.. anlarsin artik olmuyor, gitmiyor.. en ufak seyde kopuyor bir kavga surekli tersleme surekli itme.. dayanmaz o seven yuregin ve dersin onun icin hayatini degistirdigin sevgiliye..

vakit tamam seni terk ediyorum..

gidersin arkana bakmak isterken bakmadan.. aklin arkada gozun asagda gormezsin onunu gidersin ve aklinda dolasir dusunceler.. niye? diye.. iste ilk fikirler degisir..

harbiden lan sozluk.. niye ?
onunla olduğun zaman kimseye ihtiyaç duymazsın. bu yüzden hiçbir arkadaşınla görüşmezsin. o gidince bir bakarsın hepsiyle daha sık görüşür olmuşsun.