bugün

ilk 5 dakika
oh mına koyim o neydi öyle be kurtuldum
5 dakika sonra
iyi oldu iyi
15 dakika sonra
çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı
yarım saat sonra
akşama bizim elemanlarla içsek mi la
2 gün sonra
lan insan bir yandan da özlüyor be
2 gün 5 dakika sonra
amaaan bana kız mı yok amına koyim
3 gün sonra
özledim be
1 hafta sonra
beyler ben fenayım bu akşam meyhaneye gidelim mi
O gece
X'i çok seviyorum ulaaan been
ertesi sabah
vay amına koyim iyi içmişiz. amaan bana kız mı yok la
ertesi akşam:
yok tabi amk bana kız. kim ne yapsın benim gibi yarak kafalıyı.

1 yıl 6 ay 3 hafta 2 gün 14 saat sonra
fakat x iyi kızdı ya güzel kızdı la valla candı x

böyle gider bu
oh be.....
afedersiniz ama sik gibidir. sadece nefes alıp vermeye ve ölmemeye programlanmış bilinç altının kontrolüne geçmiştir. kısacası sadece işemeye yarar.
sıradaki gelsin.
Erkek uzun süreli bir depresyona girer, tam bir çöküntü halindedir... Yaşama küsmüş, her alanda başarısız olmaktadır...
Bu sırada kız ise başka kollarda mutluluğu tatmaktadır...
işte en çok acı veren yanı da budur...
* psikopatın ruh haliyle benzerlik gösterir. hele de kız terkettiyse durum vahimdir. kabullenemez bir türlü. akşama kapıya dayanır. 'sen beni terkedemezsin ulan çık dışarı konuşcaz''ya benimsin ya kara toprağın' türünden cümleler sarfeder. tehditler savurur 'benimle yeniden çıkmazsan seni cümle aleme rezil ederim' der. sinirli, psikopat, manyak, tehlikeli... evlerden ırak.
(bkz: tülay geri dön)
önce yıkım, sonra bi boşluk, sonra yeniden dolmaya başlarsın. toplamda üç gün sürer bu.
ertesi gün ilk uçakla rusyaya gitme halidir.
ilişkinin boyutuna göre değişir. bıkkınlık veren kişinin ardından ohh dünya varmış be derken, deli divane olduğun kişinin ardından salya sümük ağlayabilirsin bile.
pişmanlık, buruk bi sevinç, bazen acı bütün bu duyguların bi arada yaşandığı durumdur.
ilk anda hissizdirler. sonrasında ayrılık acısı enjekte olmaya başlar. yavaş yavaş tüm kana yayılır. belli bir nokta da toplandıktan sonra, denize düşen yılana sarılır yahut çivi çiviyi söker deyimleriyle daha büyük bir pişmalığa sebep olurlar.
gerçekliğine inanmış olduğu sevginin tamamen bir yalan üzerine kurulmuş olduğunu öğrendikten sonra, insanı hayal kırıklığı, üzüntü, sinir ve can acısı içinde bırakan ruh halidir.
amsalak gibi etrafına boş boş bakmak.
Erkek bitirse bile kaybetme duygusunun ağır bastığı ruh halidir.
''salih abi bana bi yolluk yap.'' biten bitmiş yol almak lazım şeklinde olabilir.
işeyip geldikten sonra djarum black'inden ilk nefesi çekerken "ne çaktım amk be" diyerek iç geçirip gururlanma halidir.
* ilk gün o kadar çok içer ki mutant olur, insanlıktan çıkar.
iki en fazla üçüncü gün yenilenir, yeni arayışlara girer.
bir hafta içinde yeni birini bulur.
bir ay içinde ondan da ayrılır, * en başa döner.

(bkz: kısır döngü)
(bkz: do loop döngüsü)
''abi zaten orospuydu''
artık online oyun oynarken mesajlaşmak zorunda kalmayacağım.
Eğer uzun bir ilişkiyse ve bu ilişki bittiyse genelde zaten kimin bitirdiği önemli olmaz. Erkek ciddi bir ilişkiden çıktıktan sonra ilk 1 ay çok mutlu olur oh be ne güzel hayat varmış der her kız güzel gelmeye başlar ama 1 ay sonra yavaş yavaş bir melankoli çökmeye başlar. O şarkılar dinlenmeye başlanır, o nu gün içinde 10 sn düşünmediği zaman olursa mutlu olur sadece 10 sn bile zihni kendisine ait olursa. Büyük ihtimal erkek geri dönmeye veya barışmaya çalışacaktır. Eğer başarılı olmazsa büyük bir melankolinin pençesine düşer bunu etrafa belli etmemeye çalışır ama içi parçalanır mahvolur. Ve onun yeni ilişki haberi tuz biber olur ama ne olursa olsun her şey bitecektir ve güzel olacaktır. Eğer ki biten ilişki kısa süreli lay lay lom bir ilişkiyse erkek üzülmez ciddi anlamda aksine kat kat mutlu olur.
2 hafta sonraki ruh hali ile 1 sene sonraki ruh hali değişebiliyor.
arkadaşları yalnız bırakmamalı, rakı,bira, şarap meze koşturmalıdır. aksi halde kötüye gider.
Daha güzel bir kız bulana kadar bunalım hali söz konusudur erkek için.
Kafasını duvara vurmaya başlar ama artık herşey için geçtir. Kadın çoktan gitmiştir.
eğer aşık olarak ayrıldıysa çok berbat bir ruh halidir.