Biseksüellik kendini farklı göstermek için kullanılan bir araç olmamalıdır özellikle kadınlar için. Zaten eğer gerçek bir biseksüelseniz ulu orta her yerde ben biseksüelim diye gezmezsiniz, mümkün oldukça kendinize saklarsınız bu durumu.
En güzelidir. Bir gün erkek bir gün kız coburdatırsınız.
Bildiğin gururla biseksüel olmaktır,bi de homoseksüel eğilimi "ibnelik la bu" diye içine atıp yaşayamayanlar var, onlar da bok atıyor işte.
Zor iş. Hem ona hem ona.
lezoların ve ibnelerin hoş karşılayacağı ve mensubu olacağı götverenliğin bir çeşididir.
Her canlının biseksüel doğduğu düşünülürse normaldir.
(bkz: ibneliğe kılıf uydurmak)
Aşık olduğunuz kizin icinde oldugu durumsa cok aci verir.
ibne olmak. evet bence asıl ibnelik bu. abi gördüğü herkesle sevişebilme potansiyeline sahip insan mı olur? seç birini oradan yürü, doyumsuz pezevenk. *
Kız erkek farketmemektedir. Benimdir. Nefes alsındır.
insanlığa aşık olmaktır.
kadınlar açısından anlaşılabilir bir durumdur. Sonuç olarak her kadın hayatında en az bir kere, başka bir kadının memesini emmiştir, yalan mı?
halk arasındaki bilinen adı ile anten olmaktır. hem alır hem de verir.
seksüel olmaktır aslında mesela cümle içinde kullanırsak.

ben bi seksüelim.

yani bir seksüelim demektir, neyse işe gidiyorum.
Adam madam kayarım ben buna durumudur. En güzelidir.

Yani yastık yorgana kaymaktansa erkek de olsa bir ete kaymak daha mantıklı ve zevklidir.
ay bi seksüelim bi seksüelim sorma gitsin espirisini! yapabilmektir. swh
Şuan ergenlerde moda olan eylem. Özellikle hava olsun diye animecilerin %70'i biseksüelim biseksüelim diye geziniyor. 5-10 yıla bakacaz ne seksüelsiniz.
bi nevi hepseksüel olmaktır. biraz açgözlülüktür. biraz görmemişliktir. yerine göre çokgörmüşlükten de kaynaklanabilir. neyse işte bunlar hep seks. ibneler sizi. oturun biraz üretin arkadaşlar. seks, seks nereye kadar.
En güzel seksüel türü.
Kizlar için fazla sıkıntı olmadigini dusundugum durumdur. Erkek olmak zor iş hacı..
Rahat insan işidir alırım veririm zevkime bakarım insanıdır.
freud'a göre doğduğu anda herkes biseksüeldir. Çevre onun hangisini seçmesi gerektiğine yöneltir. Sonuçta herkeste östrojen ve testesteron hormonu salgılanıyor.
et giren yere dert girmez sözünden etkilenmektir.
ikiseksüel olmaktan az, aseksüsel olmaktan çoktur.
Aşkın iki cinsiyet arasında yaşanmadığını kabul eden, hemcinsine de aşık olabilen, insana insan gözüyle bakabilen ve cinsiyetçilik yapmayan kişiler olmaktır. Genellikle yanlış bir algıyı üzerilerinde barındırma potansiyeline sahip olan bu insanlar dışarıdan bakıldığında doyumsuz, aldatabilen kişiler olarak görülürler. Ancak aldatabilme durumu ne seksüel olursan ol değişmez. Adatmak cinsiyet değil haysiyet meselesidir.